Труа — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 16:55 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і ... Труа — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і Монако (Франція).

Труа - Монако - 2:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаТруа - Монако - 2:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Труа (Франція) — Монако (Франція) — 2:2 (1:0)
Голи: Ромініг Куаме (31), І. Угбо (90+1) — Бен Єддер (81), Бен Єддер (85)

Попередження: Олександр Головін (37)

Огляд матчу Труа — Монако:

Естак Труа і Монако зустрілися в довгоочікуваному матчі в Лізі 1, місцем проведення якого став стадіон Stade de l’Aube. Матч був захоплюючим від початку і до кінця, обидві команди продемонстрували свою майстерність на радість уболівальникам. У першому таймі «Естак Труа» вийшов уперед на 31-й хвилині завдяки голу Р. Куаме. Куаме. Попри те, що Монако намагався зрівняти рахунок до свистка на перерву, «Естак Труа» втримав свою перевагу, коли суддя оголосив перерву. У другому таймі темп матчу зріс, і команди зробили кілька замін, намагаючись переломити хід гри на свою користь. Естак Труа випустив В. Одоберта і А. Рамі, а Монако — К. Воланда і К. Дьоланда. Воланда і К. Дьятта.

Монако нарешті забив свій перший гол у матчі на 80-й хвилині завдяки голу В. Бен Йеддера. За цим голом пішов ще один від того ж гравця всього через три хвилини, що створило основу для драматичного завершення зустрічі. Естак Труа продовжував чинити опір, і лише за дві хвилини до кінця матчу І. Угбо забив вирішальний гол, завдяки якому матч закінчився в захоплюючій нічиїй 2:2. Монако зробив останню заміну в матчі, замінивши М. Боаду на В. Бен Йеддера, а Естак Труа замінив Роні Лопеша на Д. Донгмо. Донгмо. Насамкінець слід зазначити, що матч між командами «Естак Труа» та «Монако» був захопливим, сповненим гострих відчуттів і драматизму. Обидві команди виклалися на повну, і це було видовище, яке вболівальники ніколи не забудуть. Незважаючи на те, що матч закінчився внічию, це була гра, яка увійде в історію Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Труа, Монако — Реймс.