Спеція — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 16:55 5 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і ... Спеція — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і Верона (Італія).

Спеція - Верона - 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаСпеція - Верона - 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Спеція (Італія) — Верона (Італія) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Спеція — Верона:

Матч Серії А між «Спецією» і «Вероною» завершився безгольовою нічиєю на стадіоні «Альберто Пікко». Обидві команди не змогли забити жодного гола в матчі, в якому не було явних моментів. Верона почала матч сильніше і була близька до того, щоб відкрити рахунок на перших хвилинах. На 9-й хвилині «Верона» зробила першу заміну в матчі: К. Нгонге був замінений на К. Нгонге був замінений на І. Каллона. Незважаючи на ранню перевагу «Верони», «Спеція» поступово втягнулася в гру і почала створювати деякі можливості. Однак перший тайм закінчився без голу, залишивши обидві команди розчарованими. У другому таймі «Верона» продовжувала тиснути, але не змогла реалізувати свої шанси. На 57-й хвилині «Верона» провела другу заміну в матчі: О. Дуда вийшов замість О. Абільдгаарда. Спеція відповіла першою заміною в матчі на 64-й хвилині, Д. Верде замінив С. Журковскі. Цей хід додав таку необхідну іскру в атаку «Спеції», але захист «Верони» тримався стійко.

На 75-й хвилині «Спеція» зробила дві заміни: М. Бурабія та К. Агудело вийшли замість В. Коваленка та Є. Шомуродова відповідно. Шомуродова відповідно. Верона відповіла двома замінами на 77-й хвилині: А. Гайч і Д. Фараоні замінили К. Лазанью і Ф. Терраччано. Остання заміна Верони відбулася на 78-й хвилині: Д. Лазович замінив С. Верді. Розчарування Спеції від нездатності забити посилилося на 83-й хвилині, коли Ф. Маркетті був вилучений з поля після отримання другої жовтої картки. А. Река зі «Спеції» отримав жовту картку на 90-й хвилині за несвоєчасний виклик. Ф. Терраччано з Верони також отримав жовту картку в перерві матчу. Спеція зробила четверту й останню заміну в матчі на 90-й хвилині: Е. Г’язі вийшов замість Д. Мальдіні. С. Журковскі також отримав жовту картку на останніх хвилинах матчу. У підсумку обом сторонам довелося задовольнятися очками, оскільки жодна з них не змогла забити жодного гола. Нічия залишає «Спецію» на 15-му місці в турнірній таблиці з 12 очками, а «Верона» посідає 9-те місце з 16 очками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спеція — Інтер, Верона — Монца.