Вальядолід — Еспаньол — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 17:00 5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) та ... Вальядолід — Еспаньол — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) та Еспаньол (Іспанія).

Вальядолід - Еспаньол - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаВальядолід - Еспаньол - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Вальядолід (Іспанія) — Еспаньол (Іспанія) — 2:1 (1:0)
Голи: I. Sanchez (25), Альваро Агуадо (62) — Брейтуейт (87)

Предупредження: Хіль (24), Меса (29), Ескудеро (44), Мартін Хонгла (45+1), Хоселу (75)

Огляд матчу Вальядолід — Еспаньол:

Футбольний матч між «Вальядолідом» і «Еспаньолом» пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди боролися за перемогу. Матч проходив на стадіоні Estadio Municipal José Zorrilla, заповненому вболівальниками, які вболівали за свої команди. У першій половині матчу «Вальядолід» вийшов уперед завдяки приголомшливому голу І. Санчеса на 25-й хвилині гри. Однак ця перевага майже скоротилася, коли гравець «Вальядоліда» К. Ларін забив гол, який міг стати другим, але його було скасовано через офсайд. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0, лідирував «Вальядолід». На другу половину матчу «Вальядолід» вийшов із новою енергією та метою, прагнучи збільшити свою перевагу. Їм вдалося це зробити на 62-й хвилині завдяки вражаючому голу А. Агуадо.

Незабаром після голу відбулася заміна у складі «Вальядоліда»: І. Санчес замінив Д. Мачіса. Еспаньол, однак, не був готовий змиритися з поразкою. Вони відважно чинили опір, сподіваючись забити заслужений еквалайзер. Їхні зусилля були винагороджені на 87-й хвилині, коли М. Брейтвейт забив чудовий гол, повернувши «Еспаньол» у гру. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Вальядоліда», який утримав свою перевагу після відважних зусиль «Еспаньола». Загалом кожна команда провела по 5 замін, а обидві команди отримали жовті картки під час матчу. Матч проходив у рамках ліги Ла Ліга, а стадіоном, на якому відбувалося це зіркове футбольне протистояння, був Estadio Municipal José Zorrilla. Незважаючи на відсутність часу, дати і туру матчу, любителі футболу, безсумнівно, зможуть переказати захоплюючі події цього матчу за вищезазначеними деталями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ельче — Вальядолід, Реал — Еспаньол.