Страсбур — Брест — 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 18:00 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Брест — 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Брест (Франція).

Страсбур - Брест - 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаСтрасбур - Брест - 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Страсбур (Франція) — Брест (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: Онора (45+1)

Предупредження: Ф. Гілберт (43), Ісмаель Дукур (66), Марко Бізо (90+6)

Огляд матчу Страсбур — Брест:

Матч між «Страсбуром» і «Стад Брестуа 29» відбувся в напруженій боротьбі і закінчився перемогою гостьової команди з рахунком 1:0. Матч проходив на стадіоні «Стад де ла Майнау», який є домашнім полем «Страсбура». Матч проходив у рамках французької вищої ліги Ligue 1. У першій половині матчу домінував «Стад Брестуа 29», який повів у рахунку перед самим свистком на перерву. Автором голу став Ф. Онорат, який забив м’яч після добре виконаного руху своєї команди. Однак у першому таймі у команди «Стад Брестуа 29» також було скасовано гол через офсайд у Г. Белькебла. У другій половині матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри.

Однак жодній із команд не вдалося забити гол у другому таймі. Особливо не пощастило «Страсбуру», який у другому таймі двічі вдарив у площину воріт. Незважаючи на зусилля обох команд, до кінця матчу рахунок залишався 1:0 на користь «Стад Брестуа 29». Команда гостей заслужено перемогла в матчі, оскільки завдала більше ударів по воротах і була більш організованою в обороні. Загалом, матч вийшов цікавим, обидві команди грали в атакувальний футбол. Незважаючи на поразку, «Страсбур» може отримати користь зі своєї гри в другому таймі і буде прагнути відігратися в наступному матчі. З іншого боку, «Стад Брестуа 29» буде задоволений своєю перемогою і постарається розвинути її в наступних матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Страсбур, Брест — ПСЖ.