Тулуза — Клермон — 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 18:00 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Клермон — 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Клермон (Франція).

Тулуза - Клермон - 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаТулуза - Клермон - 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Тулуза (Франція) — Клермон (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Хауї (76)

Предупредження: Расмус Ніколаїсен (37), Міккель Деслер (40), Флоран Ож’є (43), Бранко ван ден Боомен (81), S. Hamulic (88)

Огляд матчу Тулуза — Клермон:

Футбольний матч Ліги 1 між командами «Тулуза» і «Клермон Фут» відбувся на стадіоні «Тулуза». Перша половина гри була нудною, обидві команди не змогли забити жодного гола, і рахунок у перерві був 0:0. У першому таймі було показано кілька жовтих карток: Р. Ніколайсен і М. Деслер із «Тулузи» отримали їх на 37-й і 40-й хвилинах матчу відповідно.

Ф. Ож’є з «Клермон Фут» також отримав жовту картку на 43-й хвилині. У другому таймі «Тулуза» провела три заміни, випустивши на поле Т. Даллінга, Б. Дежагера і Г. Суазо на 60-й, 60-й і 67-й хвилинах відповідно. Клермон Фут також зробив три заміни, випустивши Мухаммеда Чама, М. Зеффана і М. Гоналона на 68-й, 68-й і 71-й хвилинах відповідно. Г. К’єї також з’явився у складі команди на 71-й хвилині. Незважаючи на заміни, «Клермон Фут» зумів забити гол на 76-й хвилині, завдяки С. Хауї. Тулуза зробила ще дві заміни, випустивши Ф. Шайбі та З. Абухлала на 78-й хвилині, але зрівняти рахунок не змогла. На 85-й хвилині «Клермон Фут» вирішив зробити останню заміну, випустивши Й. Массолін замість С. Хауї. На 88-й хвилині гравець «Тулузи» С. Хамуліч отримав жовту картку, довівши загальну кількість жовтих карток у грі до чотирьох. Підсумковий рахунок 0:1 на користь «Клермон Фут», і вони будуть задоволені своєю виїзною перемогою. Тулуза, навпаки, шкодуватиме про втрачені можливості перед воротами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Анже — Тулуза, Клермон — Ланс.