Реймс — Аяччо — 1:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 18:00 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Аяччо — 1:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Аяччо (Франція).

Реймс - Аяччо - 1:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаРеймс - Аяччо - 1:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Реймс (Франція) — Аяччо (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Єнс Кажюст (90+5)

Предупредження: Юссеф Белайлі (59), Матусіва (67), M. Barreto (84), Йенс Кажюст (85), Мунаїм Ель-Ідріссі (89), Юніс Абдельхамід (90+2)

Огляд матчу Реймс — Аяччо:

Футбольний матч між командами «Реймс» і «Аяччо» на стадіоні «Stade Auguste-Delaune II» був захопливою зустріччю, що тривала до самого кінця. У перерві рахунок залишився безрезультатним, оскільки обидві команди не змогли створити явних моментів. На 59-й хвилині Ю. Белайлі з «Аяччо» отримав жовту картку за грубу атаку. Незабаром після цього менеджер «Реймса» зробив кілька замін, випустивши А. Фліпса і Д. Лопі замість М. ван Бергена і Ж. Каюсте відповідно. На 65-й хвилині Р. Хамума вийшов замість М. Сумано у складі «Аяччо». Гра набирала обертів, і на 67-й хвилині А. Матусіва з Реймса був вилучений за фол. Обидві команди продовжували домагатися голу, і «Реймс» зробив ще одну заміну, замінивши К. Сірхуїса на А. Матусіву на 71-й хвилині. У міру того, як час минав, матч ставав все більш напруженим, і обидві команди відчайдушно шукали переможця.

На 84-й хвилині гравець «Аяччо» М. Баррето був вилучений за порушення правил. Через хвилину жовту картку отримав і гравець «Реймса» Ж. Каджуст. Коли гра перейшла в заключну стадію, напруга була високою, оскільки обидві команди боролися за перевагу. На 89-й хвилині гравець «Аяччо» М. Ель Ідріссі був вилучений за несвоєчасний виклик. Менеджер «Реймса» зробив останню заміну, випустивши К. Кейту замість М. Маоліда. До останніх хвилин гри здавалося, що гра закінчиться внічию. У компенсований час гравець «Реймса» І. Абдельхамід отримав жовту картку, оскільки гра все більше загострювалася. Однак саме Ж. Каджусте став героєм матчу для «Реймса», який в останні хвилини гри влучив у сітку воріт, забезпечивши перемогу своєї команди з рахунком 1:0. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував рішучість і майстерність обох команд. Реймс вийшов переможцем, але не раніше, ніж Аяччо дав їм можливість поборотися за перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Реймс, Аяччо — Монпельє.