Ноттінгем Форест — Евертон — 2:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 18:00 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Евертон — 2:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) та Евертон (Ліверпуль).

Ноттінгем Форест - Евертон - 2:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаНоттінгем Форест - Евертон - 2:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 2:2 (1:2)
Голи: Джонсон (19), Джонсон (77) — Грей (10), Дукуре (29)

Предупредження: B. Годфрі (42), Гіббс-Вайт (51), Макніл (52), Ренан Лоді (55), Грей (56), Ю. Тарковскі (57), Феліпе (79), Девіс (90+4)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Евертон:

Довгоочікуваний матч Прем’єр-ліги між командами «Ноттінгем Форест» та «Евертон» відбувся на стадіоні «Сіті Граунд» і не розчарував. Оскільки обидві команди підійшли до матчу в хорошій формі, вболівальники очікували захопливого поєдинку, і вони не були розчаровані. Перший гол у грі забив «Евертон», Д. Грей з пенальті на 10-й хвилині. Однак «Ноттінгем Форест» швидко відреагував: Б. Джонсон забив красивий гол лише за дев’ять хвилин і зрівняв рахунок. Евертон знову вийшов уперед на 29-й хвилині, коли А. Дукуре вразив ворота суперника. Ближче до кінця тайму ситуація загострилася, і обидві команди отримали жовті картки. Б. Годфрі з «Евертона» та М. Гіббс-Вайт із «Ноттінгем Форест» отримали жовті картки на 42-й та 51-й хвилинах відповідно. Другий тайм розпочався зі ще більшої кількості жовтих карток, оскільки обидві команди продовжували битися на полі.

Р. Лоді з «Ноттінгем Форест» і Д. Грей, Дж. Тарковскі та Д. Макніл з «Евертона» отримали жовті картки в перші 15 хвилин тайму. Потім «Ноттінгем Форест» почав вносити зміни, зробивши три заміни у швидкій послідовності. На 70-й хвилині Дж. Колбек був замінений на Р. Єйтса, потім Р. Фрейлер був замінений на Е. Денніса, а К. Вуд — на А. Айю. Айю. Ці заміни принесли свої плоди для «Ноттінгем Форест»: на 77-й хвилині Б. Джонсон знову вразив ворота суперника. Джонсон знову вразив ворота суперника і зрівняв рахунок — 2:2. Феліпе з «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку на 79-й хвилині. Евертон спробував переломити ситуацію двома пізніми замінами: Д. Грей був замінений на Н. Мопая, а А. Івобі на Т. Девіса на 89-й хвилині. Однак цього виявилося недостатньо, щоб переломити ситуацію, і гра закінчилася з рахунком 2:2. І «Ноттінгем Форест», і «Евертон» сподіваються продовжити свою хорошу форму, щоб піднятися вгору по турнірній таблиці та забезпечити собі місце в Прем’єр-лізі на наступний сезон. Загалом, це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Ноттінгем Форест, Евертон — Брентфорд.