Байєр — Герта — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 18:30 5 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Герта — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Герта (Берлін).

Байєр - Герта - 4:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаБайєр - Герта - 4:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Байєр (Леверкузен) — Герта (Берлін) — 4:1 (2:0)
Голи: Азмун (12), Джеремі Фрімпонг (21), Діабі (61), А. Адлі (73) — Лукебакіо (67)

Предупредження: Джонатан Тах (75), Дж. Нганкам (75), Кенні (87)

Огляд матчу Байєр — Герта:

Леверкузенський «Байєр» здобув перемогу над берлінською «Гертою» з рахунком 4:1 у нещодавньому поєдинку Бундесліги, що відбувся на «БайАрені». Господарі поля почали з перемоги після швидкого голу нападника Сардара Азмуна на 12-й хвилині.

Їхню перевагу було подвоєно через 21 хвилину після голу Джеремі Фрімпонга. Леверкузенський «Байєр» продовжував домінувати в грі, і за кілька хвилин Фрімпонга замінили на Тімоті Фосу-Менсаха на 29-й хвилині. Берлінська «Герта» спробувала внести свої зміни, замінивши Фелікса Нідерлехнера на Стевана Йоветіча на 58-й хвилині. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки Мусса Діабі з леверкузенського «Байєра» забив третій гол на 61-й хвилині. На 67-й хвилині у ворота «Херти Берлін» було призначено пенальті, який успішно реалізував Доді Лукебакіо, але леверкузенський «Байєр» негайно відповів двома замінами, випустивши Патріка Шика замість Азмуна і Артура Адлі замість Діабі на 69-й хвилині. Адлі забив четвертий і останній гол за леверкузенців на 73-й хвилині. На 75-й хвилині жовті картки отримали Джонатан Тах із леверкузенського «Байєра» і Джон Кордоба з берлінської «Герти». Потім леверкузенський «Байєр» здійснив ще дві заміни, випустивши Пабло Хінкапі та Флоріана Віртца замість Дейлі Сінкгравена та Надіма Амірі на 82-й хвилині. На останніх хвилинах гри берлінська «Герта» замінила Доді Лукебакіо на Іхона Кордобу, а Мартон Ріхтер був замінений на Івана Суньїча. На 87-й хвилині жовту картку отримав гравець берлінської «Герти» Іхон Кордоба. Остаточний рахунок матчу — 4:1, і леверкузенський «Байєр» здобув вражаючу перемогу над своїми суперниками. Загалом, це була хороша гра з кількома фантастичними голами і чудовими рішеннями щодо замін з боку обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Байєр, Герта — Майнц.