Барселона — Валенсія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 19:15 5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Валенсія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Барселона - Валенсія - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаБарселона - Валенсія - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Барселона (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Рафінья (15)

Огляд матчу Барселона — Валенсія:

«Барселона» зустрілася з «Валенсією» у захопливому матчі, який відбувся на стадіоні Spotify Camp Nou в рамках Ла Ліги. Гра почалася з того, що «Барселона» домінувала у володінні м’ячем, але «Валенсія» створила кілька власних моментів. Перший гол у матчі відбувся на 15-й хвилині, коли Рафінья знайшов ворота і зробив рахунок 1:0 на користь «Барселони». У другому таймі у складі обох команд відбулися деякі зміни: Ф. де Йонг вийшов на заміну у складі «Барселони», а Е. Комерта замінив М. Дьяхабі у складі «Валенсії». У «Барселони» був шанс збільшити свою перевагу, коли на 55-й хвилині було призначено пенальті, але Ф. Торрес змарнував цю нагоду. Ситуація змінилася на гірше для «Барселони», коли Р. Араужо отримав червону картку на 59-й хвилині. Проте, їм вдалося втримати перевагу завдяки вражаючій обороні та кільком вдалим порятункам воротаря.

По ходу гри обидві команди зробили заміни: А. Фаті вийшов у складі «Барселони», а Т. Коррейя був замінений на С. Кастільєхо у складі «Валенсії». І. Моріба також вийшов з лави запасних у складі «Валенсії» на 62-й хвилині, щоб допомогти своїй команді віднайти рівний рахунок. У міру того, як час минав, «Валенсія» намагалася чинити тиск на захист «Барселони», але цього було недостатньо, оскільки вони не змогли влучити у площину воріт. Пізні заміни відбулися в обох командах: С. Ліно і А. Алмейда вийшли у складі «Валенсії», а С. Роберто і Рафінья були замінені на Е. Гарсію і А. Аларкона відповідно у складі «Барселони». У підсумку «Барселоні» вдалося втримати перевагу і здобути перемогу над «Валенсією» з рахунком 1:0. Це була важка перемога для «Барселони», яка буде задоволена трьома очками. Валенсія, з іншого боку, шкодуватиме про втрачені шанси, але загалом буде задоволена своєю грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Барселона, Валенсія — Осасуна.