Вольфсбург — Айнтрахт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 20:30 5 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) та ... Вольфсбург — Айнтрахт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

Вольфсбург - Айнтрахт - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаВольфсбург - Айнтрахт - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:2 (2:2)
Голи: Омар Мармуш (10), Ю. Герхардт (43) — Р. Коло Муані (22), Еван Ндіка (26)

Попередження: Гетце (45+4), Патрік Віммер (48), Роде (58), Отавіо (84), К. Якіч (84), Арнольд (84)

Огляд матчу Вольфсбург — Айнтрахт:

Матч між командами VfL Wolfsburg і Eintracht Frankfurt на VOLKSWAGEN ARENA завершився внічию з рахунком 2:2 у перерві та 2:2 у компенсований час. Матч проходив у рамках ліги Бундесліги. Перший гол у матчі був забитий гравцем «Вольфсбурга» О. Мармушем на 10-й хвилині.

Однак «Айнтрахт Франкфурт» швидко зрівняв рахунок, забивши гол Р. Коло Муані на 22-й хвилині. Потім команда вийшла вперед завдяки голу Е. Ндікі на 26-й хвилині. Але незабаром «Вольфсбург» завдав удару у відповідь, забивши гол Ю. Герхардта на 43-й хвилині. Перший тайм закінчився жовтою карткою для гравця франкфуртського «Айнтрахта» М. Гетце на 45-й хвилині. У другому таймі інтенсивність гри зросла, жовті картки отримали гравці «Вольфсбурга» П. Віммер на 48-й хвилині та С. Роде на 58-й хвилині. Роде на 58-й хвилині. Першу заміну в матчі зробив «Вольфсбург», замінивши П. Віммера на К. Віммера на К. Паредеса на 68-й хвилині. Айнтрахт Франкфурт наслідував його приклад, замінивши С. Роде на К. Якіча на 74-й хвилині. На 75-й хвилині обидві команди зробили по дві заміни: К. Ленц і П. Макс замінили Якича і Роде у «Айнтрахта», а С. Борнаув і Л. Нмеха замінили М. Лакруа і О. Мармуша у «Вольфсбурга». В останні хвилини гри було видано три жовті картки: Пауло Отавіо, К. Якіч і М. Арнольд отримали їх на 84-й хвилині. Потім «Айнтрахт Франкфурт» зробив дві заміни: Й. Ліндстрем і Бута замінили Р. Борре і А. Кнауффа на 84-й і 85-й хвилинах відповідно. На 85-й хвилині «Вольфсбург» зробив дві заміни: О. Мармуша і М. Сванберга замінили Л. Нмеча і Ф. Нмеча. Однак заміни нічого не змінили, і матч закінчився внічию з рахунком 2:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Уніон, Айнтрахт — Штутгарт.