Ліверпуль — Ман.Юнайтед — 7:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 20:30 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Ман.Юнайтед — 7:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Ліверпуль - Ман.Юнайтед - 7:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаЛіверпуль - Ман.Юнайтед - 7:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Ліверпуль (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 7:0 (1:0)
Голи: Гакпо (43), Nunez Darwin (47), Гакпо (50), Мохамед Салах (66), Nunez Darwin (75), Мохамед Салах (83), Роберто Фірміно (88)

Предупредження: Фабіньо (41), Антоній (53), Мартінес (61), Мактоміней (65), Мохамед Салах (84)

Огляд матчу Ліверпуль — Ман.Юнайтед:

«Ліверпуль» принизив «Манчестер Юнайтед» у приголомшливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на «Анфілді», здобувши перемогу з рахунком 7:0. У першому таймі «Ліверпуль» вів із рахунком 1:0 після того, як Фабіньо отримав жовту картку на 41-й хвилині.

Однак до другого тайму «Ліверпуль» набрав обертів і здобув перемогу. Другий тайм розпочався зі швидкої відповіді «Ліверпуля», коли К. Гакпо забив гол лише через дві хвилини після перерви, а потім ще один гол забив Д. Нуньєс на 47-й хвилині. На 50-й хвилині К. Гакпо забив свій другий гол у матчі. Попри отримання жовтої картки на 53-й хвилині, Антоні з «Манчестер Юнайтед» не зміг завадити «Ліверпулю» домінувати на полі. «Манчестер Юнайтед» спробував відігратися, зробивши дві ранні заміни на 59-й хвилині: В. Вегхорст і Фред вийшли замість А. Гарначо і С. МакТомінея. Однак це не пішло їм на користь, адже Л. Мартінес отримав жовту картку всього через дві хвилини. Боротьба «Манчестер Юнайтед» продовжилася ще однією жовтою карткою для С. Мактомінея на 65-й хвилині. Оскільки «Ліверпуль» продовжував домінувати на полі, М. Салах забив гол на 66-й хвилині. Потім Д. Нуньєс забив ще один гол на 75-й хвилині. На 77-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни: Л. Мартінес і Каземіро вийшли замість Т. Малахії та М. Сабітцера. Ліверпуль також здійснив шквал замін на 78-й хвилині: Д. Нуньєс і К. Гакпо вийшли замість Діого Жоти і Р. Фірміно. У цей час у складі «Ліверпуля» з’явилися Дж. Хендерсон і С. Байчетич, а також Дж. Мілнер, який замінив Фабіньо. М. Салах забив свій другий гол у матчі на 83-й хвилині, забезпечивши «Ліверпулю» комфортну перевагу. Проте вже за хвилину він отримав жовту картку. Наприкінці матчу обидві команди спробували зробити нові зміни: А. Еланга вийшов замість М. Решфорда у складі «Манчестер Юнайтед», а Г. Елліотт замінив К. Джонса у складі «Ліверпуля». У підсумку «Ліверпуль» здобув перемогу завдяки голу Р. Фірміно на 88-й хвилині. Фірміно на 88-й хвилині. Загалом, це була незабутня ніч для вболівальників «Ліверпуля» на «Анфілді», де вони здобули блискучу перемогу з рахунком 7:0 над своїми суперниками з «Манчестер Юнайтед» у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Ліверпуль, Ман.Юнайтед — Саутгемптон.