Інтер — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 21:00 5 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Лечче (Італія).

Інтер - Лечче - 2:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаІнтер - Лечче - 2:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Інтер (Мілан) — Лечче (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Мхітарян (29), Lautaro Martínez (53)

Огляд матчу Інтер — Лечче:

Міланський «Інтер» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0 над «Лечче» в останньому матчі Серії А. Матч проходив на стадіоні «Джузеппе Меацца», який був забитий вщерть пристрасною домашньою публікою, що вболівала за свою команду. У першому таймі «Інтер» вийшов уперед, коли Генріх Мхітарян завдав потужного удару в дальній кут воріт на 29-й хвилині, не давши голкіперу «Лечче» Габріелю часу на реакцію. Лечче спробував відігратися, але «Інтер» утримував перевагу до свистка на перерву. У другому таймі «Інтер» прагнув збільшити свою перевагу. Тиск окупився на 53-й хвилині, коли Лаутаро Мартінес створив свою магію і забив гол, збільшивши перевагу до 2:0.

Пропустивши два м’ячі, «Лечче» спробував відігратися, але це було непростим завданням проти рішучої оборони «Інтера». Надії гостей переломити хід гри були підірвані, коли їхній тренер, Стефано Піолі, зробив три заміни поспіль на 57-й, 65-й і 83-й хвилинах, сподіваючись змінити хід гри. Антоніо Конте з «Інтера» також був активний у своїх замінах, випустивши Ромелу Лукаку, Марсело Брозовіча і Даріла Янмаата на 70-й, 71-й і 78-й хвилинах відповідно, щоб зберегти свіжість і концентрацію своєї команди. У підсумку, переваги «Інтера» у два м’ячі виявилося достатньо для комфортної перемоги, яка наблизила їх до лідерів чемпіонату. Фінальний свисток сповістив про перемогу «Інтера», і вболівальники з розмахом відсвяткували три очки. Загалом, це була гра, що запам’яталася «Інтеру» та його вболівальникам, які сподіваються, що їхня команда продовжить цю багату форму в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спеція — Інтер, Лечче — Торіно.