Райо Вальєкано — Атлетик — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 21:30 5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Атлетик — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Райо Вальєкано - Атлетик - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаРайо Вальєкано - Атлетик - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 0:0 (0:0)

Предупредження: A. Мумін (21)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Атлетик:

Вболівальники клубів «Райо Вальєкано» та «Атлетік» зібралися на стадіоні «Естадіо де Вальєкас», щоб стати свідками напруженого матчу Ла Ліги. Гра почалася на рівних, обидві команди наполегливо оборонялися, що призвело до рахунку 0:0 до перерви. Перша подія в матчі відбулася на 21-й хвилині, коли гравець «Райо Вальєкано» А. Мумін отримав жовту картку, що послужило початком серії гострих сутичок між командами впродовж усього матчу. На початку другого тайму «Райо Вальєкано» першим здійснив заміну: С. Камелло замінив Р. де Томаса на 66-й хвилині, сподіваючись додати свіжих ніг і стратегічних змін у свій ігровий план. «Атлетіко» відповів двома замінами на 71-й і 72-й хвилинах, коли Г. Гурузета і А. Беренгер замінили Р. Гарсію та І. Вільямса відповідно.

Ці зміни, схоже, не пішли на користь команді, бо вона не змогла забити до кінця матчу. Райо Вальєкано зробив ще дві заміни на 80-й хвилині: О. Трехо і О. Валентин замінили У. Лопеса і П. Сісса. За кілька хвилин, на 83-й хвилині, «Атлетик» зробив ще дві заміни: Д. Гарсія і О. Заррага замінили М. Весгу і У. Венседора. Матч залишався нервовим до останніх хвилин, обидві команди наполегливо намагалися забити переможний гол. Однак на 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Атлетик Клуж» О. Сансет, який залишив команду вдесятьох і зруйнував її надії на перемогу. У підсумку матч закінчився безгольовою нічиєю, і обидві команди пішли з очками кожна. Можливо, вболівальники були розчаровані тим, що не побачили голів, але вони стали свідками запеклого поєдинку, сповненого гострих моментів і тактичної драми.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Райо Вальєкано, Атлетик — Барселона.