Львів — Минай — 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-06 15:56 6 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і ... Львів — Минай — 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

6 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і Минай (Минай).

Львів - Минай - 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистикаЛьвів - Минай - 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Львів (Львів) — Минай (Минай) — 1:0 (0:0)
Голи: Ременяк (77)

Предупредження: О. Мельник (41), A. Есеола (54), I. Gonchar (65), S. Петко (78)

Огляд матчу Львів — Минай:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Львів» і «Минай» стадіон СКІФ був заповнений захопленими вболівальниками, які з нетерпінням очікували результату. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 0:0, обидві команди показали хорошу боротьбу, але не змогли забити. На 41-й хвилині гравець «Миная» О. Мельник отримав жовту картку, що відобразило напруженість матчу. Невдовзі після початку другого тайму «Львів» зробив кілька замін, унаслідок яких на 46-й хвилині замість Ю. Богунова вийшов Гілерме. За ним швидко пішли М. Грисьо та О. Дитятьєв, яких на 54-й хвилині замінили А. Есеола та Р. Никитюк відповідно. Однак невдовзі А. Есеола отримав жовту картку. Львів продовжив вносити зміни, і на 64-й хвилині І. Свржняк вийшов замість А. Ременяка. Минай також отримав жовту картку, а І. Гончар був вилучений на 65-й хвилині.

На 70-й хвилині замість О. Мільченка у львів’ян з’явився Лео Антоніо. На 73-й хвилині «Минай» зробив першу заміну — М. Гечев вийшов замість В. Рогозинського. Але на 77-й хвилині А. Ременяк забив гол у ворота львів’ян. Однак на 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Минаю» С. Петько. «Минай» спробував відігратися, зробивши дві швидкі заміни: С. Петька замінив М. Шишка, а О. Горін вийшов замість Ю. Кравчука на 80-й хвилині. Незабаром після цього В. Вітенчук замінив Р. Паламара на 84-й хвилині, а І. Гончар був замінений на Д. Голуба на 85-й хвилині, але це було занадто мало і занадто пізно — матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Львова». Обидві команди чинили неабиякий опір у цьому матчі Прем’єр-ліги, але «Львів» зміг домогтися перемоги завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості. Вболівальники на стадіоні СКІФ отримали задоволення від захопливого футбольного матчу, який продемонстрував майстерність і талант обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Львів, Минай — Олександрія.