Сассуоло — Кремонезе — 3:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-06 21:30 6 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Кремонезе — 3:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

6 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Кремонезе (Італія).

Сассуоло - Кремонезе - 3:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаСассуоло - Кремонезе - 3:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Сассуоло (Італія) — Кремонезе (Італія) — 3:2 (2:0)
Голи: А. Лорієнте (26), Давіде Фраттезі (41), Н. Байрамі (90+2) — Дессерс (62), Дессерс (83)

Предупредження: Фелікс Афена-Гян (44), Надір Зортеа (51), Йохан Васкес (88)

Огляд матчу Сассуоло — Кремонезе:

«Сассуоло» вдалося вирвати перемогу у «Кремонезе» в захоплюючому матчі на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. Матч проходив у рамках ліги Серії А, і на вболівальників чекала фантастична гра у футбол. Сассуоло домінував у першому таймі і повів у рахунку 2:0 завдяки голам А. Лауріенте і Д. Фраттезі. Кремонезе зробили заміну на 35-й хвилині, коли В. Чірічеса замінив Л. Лочошвілі. Незважаючи на те, що «Кремонезе» програвав 2:0, він продовжував пресингувати і створював проблеми для оборони «Сассуоло». На 41-й хвилині «Сассуоло» збільшив свою перевагу, коли Д. Фраттезі забив свій другий гол у матчі. На 44-й хвилині гравець «Кремонезе» Ф. Афена-Г’ян отримав жовту картку. У перерві «Кремонезе» зробив ще одну заміну: К. Дессерс замінив Ф. Афена-Гьяна. Наполегливість «Кремонезе» окупилася на 62-й хвилині, коли С. Дессерс забив гол.

Кремонезе продовжували тиснути, і на 66-й хвилині вони зробили ще дві заміни: Д. Окереке замінив К. Буонаюто, а Ф. Цаджут замінив Д. Чіофані. Сассуоло зробив дві заміни в ту ж хвилину: Г. Дефрель замінив Н. Байрамі, а К. Торстведт замінив Д. Фраттезі. Кремонезе зробили ще одну заміну на 78-й хвилині, Л. Сернікола замінив П. Гільоне. На 82-й хвилині «Сассуоло» зробив дві заміни: А. Пінамонті замінив А. Альвареса, а М. Лопес замінив П. Обіанга. Через дві хвилини К. Дессерс забив свій другий гол у матчі, повернувши «Кремонезе» в гру. На 88-й хвилині Дж. Васкес отримав жовту картку, і «Кремонезе» зробили останню заміну, коли Л. Сернікола був замінений на П. Гільоне. На останніх хвилинах матчу «Сассуоло» забив ще один гол, відзначився Н. Байрамі. Загалом, це був захопливий футбол, у якому обидві команди зіграли на свою силу. «Сассуоло» заслужив на свою перемогу, але «Кремонезе» чинили наполегливий опір і довели гру до перемоги. Вболівальники побачили п’ять голів, кілька замін і дві жовті картки, що зробило гру незабутньою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Сассуоло, Кремонезе — Фіорентина.