Осасуна — Сельта — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-07 00:00 6 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) та ... Осасуна — Сельта — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24 тур. Огляд матчу, статистика

6 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) та Сельта (Віго).

Осасуна – Сельта – 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24 тур. Огляд матчу, статистикаОсасуна – Сельта – 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Осасуна (Памплона) — Сельта (Віго) — 0:0 (0:0)

Попередження: Л. де ла Торре (13), Хьюго Малло (90+3)

Огляд матчу Осасуна — Сельта:

Довгоочікуваний матч Ла Ліги між Осасуною та Сельтою Віго завершився нульовою нічиєю на стадіоні Ель-Садар. Хоча обидві команди мали кілька моментів, щоб забити гол, жодна зі сторін не змогла забити гол протягом 90 хвилин. У першому таймі домінувала Осасуна, яка більше володіла м’ячем та створила кілька гарних моментів. Проте вони не змогли перетворити жоден зі своїх моментів на голи. З іншого боку, «Сельта» провела кілька контратак, але також не змогла вийти із глухого кута. На початку другого тайму «Сельта Віго» здійснила заміну, замінивши Х. Сеферовича на Х. Ларсена, що додало темпу та креативності в атаці. Ця зміна тактики, схоже, спрацювала, оскільки «Сельта Віго» почала чинити більший тиск на «Осасуну». На 57-й хвилині «Сельта Віго» провела ще одну заміну, випустивши Ф. Черві замість Л. де ла Торре. Цей хід майже відразу ж окупився, оскільки у Черві був хороший шанс забити гол, але голкіпер «Осасуни» його відкинув.

«Осасуна» у відповідь зробила власну заміну, вивівши на 67-й хвилині А. Будимира замість П. Ібаньєса. Ця зміна не дала бажаного результату, оскільки Осасуна продовжувала виборювати створення чистих моментів. Під час гри обидві команди робили нові заміни, намагаючись знайти прорив. Однак жодна зі сторін не змогла забити, і матч завершився нульовою нічиєю. Загалом це був розчаровуючий результат для обох команд, оскільки вони прагнули забезпечити перемогу. Тим не менш, вони можуть отримати з матчу деякі позитивні моменти і спробувати покращити свою гру в наступній грі. Матч не обійшлося без розбіжностей: Л. де ла Торре із «Сельти Віго» отримав жовту картку на 13-й хвилині, а Х. Малло отримав попередження для «Сельти Віго» в останні моменти гри. Незважаючи на відсутність голів, матч вийшов видовищним, обидві команди показали гарну гру. Уболівальники, які були присутні на грі, будуть розчаровані відсутністю голів, але вони оцінять зусилля, додані обома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Осасуна, Сельта — Райо Вальєкано.