Брентфорд — Фулхем — 3:2. Чемпіонат Англії, 26 тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-07 00:03 6 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) та ... Брентфорд — Фулхем — 3:2. Чемпіонат Англії, 26 тур. Огляд матчу, статистика

6 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) та Фулхем (Англія).

Брентфорд – Фулхем – 3:2. Чемпіонат Англії, 26 тур. Огляд матчу, статистикаБрентфорд – Фулхем – 3:2. Чемпіонат Англії, 26 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Брентфорд (Англія) — Фулхем (Англія) — 3:2 (1:1)
Голи: Е. Піннок (6), І. Тоні (51), Матіас Дженсен (85) — Соломон (39), Вінісіус (90+9)

Попередження: Вілліан (25), Лукич (35), Митрович (61)

Огляд матчу Брентфорд — Фулхем:

Матч між Брентфордом і Фулхемом у Прем’єр-лізі, який проходив на стадіоні Gtech Community Stadium, став одним із найочікуваніших ігор сезону. Оскільки обидві команди виборювали панування в лізі, у матчі не було явного переможця до фінального свистка. На шостій хвилині гри Брентфорд забив перший гол у матчі, коли Ітан Піннок потужним ударом влучив у сітку воріт. «Фулхем» спробував зрівняти рахунок, але їхні зусилля були зупинені на 25-й хвилині, коли Вілліан отримав жовту картку. У грі було багато фолів та перерв, а суддя роздавав картки обом командам. На 35-й хвилині С. Лукіч із «Фулхема» отримав жовту картку за грубий підкат. «Фулхем» нарешті досяг успіху на 39-й хвилині, коли М. Соломон забив гол, зрівнявши рахунок до перерви 1:1. Другий тайм розпочався із пенальті, призначеного Брентфорду на 51-й хвилині.

Іван Тоні реалізував пенальті, забивши другий гол своєї команди у матчі. «Фулхем» продовжував чинити опір, але отримав жовті картки. Александар Мітрович із «Фулхема» отримав жовту картку на 61-й хвилині за суперечку з арбітром. «Фулхем» спробував закріпитися у грі, але на 85-й хвилині Брентфорд знову завдав удару. Матіас Дженсен влучив у сітку воріт, заробивши третій та переможний гол Брентфорда у матчі. «Фулхем» спробував відігратися в останні хвилини, але стійкий захист Брентфорда дотримав їх. Карлос Вінісіус забив гол за «Фулхем» на 90-й хвилині, але цього виявилося замало, щоб переламати результат гри на їхню користь. Зрештою, Брентфорд вийшов переможцем з рахунком 3: 2, залишивши Фулхему розшифровувати свої наступні ходи. Матч став захоплюючим видовищем футболу, який продемонстрував майстерність обох команд у боротьбі за першість у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Брентфорд, Фулхем — Арсенал.