Бенфіка — Брюгге — 5:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-03-08 00:00 7 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Брюгге (Бельгія). ... Бенфіка — Брюгге — 5:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Брюгге (Бельгія).

Бенфіка - Брюгге - 5:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаБенфіка - Брюгге - 5:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Бенфіка (Лісабон) — Брюгге (Бельгія) — 5:1 (2:0)
Голи: Рафа Сілва (38), Гонсалу Рамос (45+2), Гонсалу Рамос (57), Девід Нерес (77) — B. Meijer (87)

Предупредження: R. Яремчук (17), Ланг (20), Отаменді (29), Л. Сілла (43), B. Meijer (48)

Огляд матчу Бенфіка — Брюгге:

У захопливому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА на «Ештадіу да Луж» «Бенфіка» обіграла «Клуб Брюгге КВ» із приголомшливим рахунком 5:1. Матч розпочався з того, що обидві команди від самого початку продемонстрували свою майстерність в атаці та перевірили на міцність оборону одна одної. На 2-й хвилині «Бенфіка», здавалося, вийшла вперед завдяки голу Жоао Маріо, але його гол було скасовано через офсайд. Клуб «Брюгге» отримав дві жовті картки поспіль: Р. Яремчук і Н. Ланг були попереджені на 17-й і 20-й хвилинах відповідно. Н. Отаменді з «Бенфіки» також отримав жовту картку на 29-й хвилині. Ближче до перерви «Бенфіка» нарешті вийшла з глухого кута на 38-й хвилині, коли Рафа Сілва ударом головою реалізував блискучий крос у штрафний. Перед самою перервою господарі подвоїли свою перевагу, коли Г. Рамос, подавши кутовий, потужно пробив головою повз витягнуті руки воротаря клубу «Брюгге». Другий тайм розпочався з того, що «Клуб Брюгге КВ» зробив заміну: Р. Оньєдіка вийшов замість Н. Ланга. Однак надії бельгійської команди на повернення були зруйновані, коли на 57-й хвилині «Бенфіка» забила свій третій гол у матчі.

Знову відзначився Г. Рамос, цього разу реалізувавши штрафний удар з близької відстані. На 62-й хвилині «Клуб Брюгге КВ» зробив ще дві заміни: вийшли Клінтон Мата і Ф. Ютгла. Бенфіка також зробила дві заміни, випустивши на 63-й хвилині Чікіньо і А. Ба замість Д. Нереша і Жилберту відповідно. На 71-й хвилині у ворота «Бенфіки» було призначено пенальті, який з легкістю реалізував Жоао Маріо, зробивши рахунок 4:0. На 74-й хвилині «Клуб Брюгге КВ» зробив подвійну заміну: Х. Ванакен і М. Рітс вийшли замість Клінтона Мати і Р. Яремчука. Бенфіка також зробила дві заміни: Морато замінив Н. Отаменді, а Жоао Невес вийшов замість Жоао Маріо. На 75-й хвилині у складі «Брюгге» з’явився К. Сова замість А. Нуса, але це мало допомогло зупинити натиск. На 77-й хвилині Д. Нереш забив п’ятий гол «Бенфіки» в матчі, зробивши гру недосяжною для клубу «Брюгге КВ». Клубу «Брюгге КВ» вдалося забити втішний гол, коли Б. Мейєр забив на 87-й хвилині, але було замало і запізно. На 88-й хвилині «Бенфіка» зробила останню заміну: Антоніо Сілва замінив Лукаса Веріссімо. Матч завершився оглушливою перемогою «Бенфіки», яка показала майстер-клас атакувального футболу. Ця перемога, безсумнівно, додасть господарям такий необхідний імпульс перед майбутніми матчами в Лізі чемпіонів УЄФА.