Челсі — Боруссія Д — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-03-08 00:09 7 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Боруссія Д ... Челсі — Боруссія Д — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Боруссія Д (Дортмунд).

Челсі - Боруссія Д - 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаЧелсі - Боруссія Д - 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Челсі (Лондон) — Боруссія Д (Дортмунд) — 2:0 (1:0)
Голи: Стерлінг (43), Хаверц (53)

Предупредження: Зюле (41), Аррісабалага (65), Фернандес (77), Марк Кукурелла (90+6), М. Вольф (90+2), Б. Чілуелл (90+2), (90+8)

Огляд матчу Челсі — Боруссія Д:

Прохолодним вечором на «Стемфорд Брідж» футбольний світ із трепетом спостерігав за тим, як два європейські гіганти, «Челсі» і дортмундська «Боруссія», зустрілися в матчі Ліги чемпіонів УЄФА. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди викладалися на повну, але не могли прорвати оборону суперника. Лише на 43-й хвилині Рахім Стерлінг із «Челсі» приголомшливим ударом вразив сітку воріт, вивівши «синіх» уперед 1:0 у перерві. У другому таймі «Челсі» повністю домінував у грі і в підсумку був винагороджений пенальті на 53-й хвилині, який упевнено реалізував Кай Гавертц. Цей гол фактично завершив матч для лондонців, які продовжували чинити тиск до фінального свистка.

Заміни, зроблені обома командами, мало вплинули на результат гри: гравці «Челсі» Жоао Фелікс, Рубен Лофтус-Чик і Даніель Закарія та гравці дортмундської «Боруссії» Джованні Рейна, Джуд Беллінґем, Доніелл Мален і Сертан Галлер зіграли свою роль, але не змогли справити істотного впливу. Матч закінчився перемогою «Челсі» з рахунком 2:0, на радість уболівальників, які прийшли підтримати свою команду. Перемога була цілком заслуженою, «сині» демонстрували впевненість, командну роботу і майстерність протягом усього матчу. Загалом, це був дуже цікавий матч, який увійде в історію як класична зустріч двох гігантів європейського футболу. Коли пролунав фінальний свисток, гравці та вболівальники святкували перемогу в запеклій боротьбі, задоволені тим, що їхня команда віддала всі сили і вийшла на перше місце.