Баварія — ПСЖ — 2:0. Ліга чемпіонів. Прев’ю матчу, статистика

2023-03-09 00:00 8 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ПСЖ (Париж). ... Баварія — ПСЖ — 2:0. Ліга чемпіонів. Прев’ю матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ПСЖ (Париж).

Баварія - ПСЖ - 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаБаварія - ПСЖ - 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Баварія (Мюнхен) — ПСЖ (Париж) — 2:0 (0:0)
Голи: Э. М. Шупо-Мотінг (61), Гнабрі (89)

Огляд матчу Баварія — ПСЖ:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА «Баварія» приймала «Парі Сен-Жермен» на сумнозвісній «Альянц Арені». Гра почалася з непоказного першого тайму, який закінчився з рахунком 0:0. В обох команд було багато можливостей забити, але оборона суперників залишалася сильною. Другий тайм розпочався з кадрових змін у складі «Парі Сен-Жермен»: Н. Мукіеле був замінений на Е. Бітшіабу. Однак саме «Баварія», здавалося, взяла гру під свій контроль, бо Е. М. Чупо-Мотінг забив гол на 61-й хвилині, вивівши господарів уперед. У решті частини матчу «Баварія» продовжувала домінувати, зробивши кілька замін, щоб спробувати довести справу до перемоги.

Л. Сане вийшов замість Е. М. Чупо-Мотінга, а Ж. Мусіала замінив С. Мане. К. Коман також вийшов замість С. Гнабрі, а Т. Мюллер замінив Ж. Кансело. На 76-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив третю заміну, випустивши Ф. Руїса замість В. Заїр-Емері. Через три хвилини Вітінья замінив Х. Екітіке, а Н. Мендеш вийшов замість Ж. Берната. Попри зміни, «Баварія» продовжувала домінувати, і С. Гнабрі зміг забити гол. Гнабрі зміг забити гол на 89-й хвилині, забезпечивши перемогу господарям поля. Цей матч став нагадуванням про те, наскільки важливим є сильний захист, і обидві команди продемонстрували вражаючу оборонну гру протягом усієї гри. У підсумку перемогу здобула «Баварія», забезпечивши собі місце в наступному раунді Ліги чемпіонів УЄФА.