АЕК Ларнака — Вест Гем — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-09 21:45 9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЕК Ларнака (Ларнака) і Вест ... АЕК Ларнака — Вест Гем — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЕК Ларнака (Ларнака) і Вест Гем (Лондон).

АЕК Ларнака - Вест Гем - 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаАЕК Ларнака - Вест Гем - 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

АЕК Ларнака (Ларнака) — Вест Гем (Лондон) — 0:2 (0:2)
Голи: Михайло Антоніо (36), Михайло Антоніо (45+2)

Предупредження: F. Downes (68), Керер (87)

Огляд матчу АЕК Ларнака — Вест Гем:

«Вест Гем Юнайтед» здобув комфортну перемогу над «АЕК Ларнака» з рахунком 2:0 на стадіоні «АЕК Арена» в матчі Конференції Ліги Європи УЄФА. Попри те, що в першому таймі гості володіли м’ячем, їм вдалося забити лише двічі завдяки дублю нападника Михайла Антоніо. Перший гол у матчі відбувся на 36-й хвилині, коли Антоніо точним ударом головою вивів «Вест Гем» уперед. Далі справи у кіпрського клубу пішли гірше і гірше, оскільки Антоніо забив свій другий гол незадовго до перерви, відправивши англійську команду на перерву з комфортною перевагою 2:0. У другому таймі АЕК Ларнака зробив кілька замін, щоб спробувати змінити темп матчу. Рафа Лопеш, І. Касадо і Р. Мамас вийшли на заміну замість Н. Ніколіча, І. Фараджа і О. Альтмана.

Вест Гем також зробив заміни на початку другого тайму: П. Форналс, С. Бенрахма і Д. Райс замінили відповідно Г. Скамакку, Дж. Боуена і Т. Соучека. Гості добре контролювали гру, зберігаючи перевагу і не пропускаючи голів. Однак на 68-й хвилині гравець «Вест Гема» Ф. Даунс отримав жовту картку за необережний напад. Після цього тренер «Вест Гема» Девід Мойєс вирішив ввести в гру М. Ланціні замість Л. Пакете на 77-й хвилині. Приблизно в цей самий час АЕК Ларнака також зробив заміну: М. Яколіс замінив І. Тріковскі. Вест Гем зробив останню заміну на 84-й хвилині, випустивши М. Корне замість Антоніо, який забив гол. Т. Керер отримав жовту картку за «Вест Гем» на останніх хвилинах матчу, а ближче до кінця матчу Р. Росалес замінив К. Хрістофору в складі АЕК Ларнака. Загалом, «Вест Гем» показав чудову гру в цьому матчі Ліги конференції УЄФА Europa, не залишивши «АЕК Ларнаці» жодного шансу відігратися. Завдяки цій перемозі «Вест Гем» вийшов до наступного раунду змагань.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — АЕК Ларнака, Вест Гем — АЕК Ларнака.