Рома — Реал С-дад — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-09 21:45 9 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Реал С-дад ... Рома — Реал С-дад — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Рома - Реал С-дад - 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаРома - Реал С-дад - 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Реал С-дад (Сан-Себастьян) — 2:0 (1:0)
Голи: С. Ель Шаараві (13), М. Кумбулла (87)

Предупредження: Ільярраменді (69), Мартін Субіменді (71), Андоні Горосабель (80), Ігор Зубельдія (85), Матіч (90+4), М. Оярзабаль (90+4)

Огляд матчу Рома — Реал С-дад:

AS Roma vs Real Sociedad: Згуртована гра привела до перемоги на «Стадіо Олімпіко» AS Roma зустрілася з Real Sociedad у матчі Ліги Європи УЄФА на «Стадіо Олімпіко». Господарі поля здобули переконливу перемогу з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 у фіналі. Матч почався з того, що обидві команди прагнули встановити ранню перевагу, але саме «Рома» вийшла вперед на 13-й хвилині завдяки голу С. Ель-Шаараві. «Реал Сосьєдад» спробував зрівняти рахунок, але не зміг влучити у площину воріт у першому таймі. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Роми»: Д. Льоренте замінив М. Кумбуллу. З новою рішучістю «Рома» продовжувала чинити тиск на «Реал Сосьєдад», що призвело до ще однієї заміни на 60-й хвилині, коли С. Ель-Шаараві вийшов замість Л. Спінаццоли.

«Реал Сосьєдад» спробував відігратися, але захист «Роми» залишався стійким, що спричинило розчарування гостей, яке призвело до жовтих карток для А. Ільярраменді та М. Зубіменді на 69-й та 71-й хвилинах відповідно. Реал Сосьєдад зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри, але це виявилося неефективним. На 87-й хвилині «Рома» забезпечила собі перемогу завдяки голу М. Кумбулли, який раніше був замінений на 46-й хвилині. На 88-й хвилині «Рома» зробила останню заміну, замінивши П. Дибалу на Е. Бове. Дібалу на Е. Бове. Матч закінчився жовтими картками для Н. Матіча з «Роми» і М. Оярсабаля з «Реал Сосьєдаду». AS Roma продемонструвала злагоджену гру, яка принесла їм заслужену перемогу. Їхній захист протистояв атакувальним спробам «Реал Сосьєдаду», а заміни виявилися ефективними для збереження переваги впродовж усього матчу. Завдяки цій перемозі «Рома» посіла хорошу позицію для виходу в нокаут-стадію змагань.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Рома, Реал С-дад — Рома.