Андерлехт — Вільярреал — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-09 21:45 9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Андерлехт (Брюссель) і Вільярреал (Іспанія). ... Андерлехт — Вільярреал — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Андерлехт (Брюссель) і Вільярреал (Іспанія).

Андерлехт - Вільярреал - 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаАндерлехт - Вільярреал - 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Андерлехт (Брюссель) — Вільярреал (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: А. Дреєр (57) — Трігерос (28)

Предупредження: Трігерос (37)

Огляд матчу Андерлехт — Вільярреал:

«Андерлехт» і «Вільярреал» зустрілися в захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА на стадіоні «Лотто Парк». У перерві матчу рахунок був 0:1: «Вільярреал» вийшов уперед завдяки голу М. Трігуероса на 28-й хвилині. Однак «Андерлехту» вдалося зрівняти рахунок на 57-й хвилині завдяки голу А. Дреєра. Протягом усього першого тайму в матчі було кілька напружених моментів, обидві команди намагалися заволодіти перевагою. На 37-й хвилині гравець «Вільярреала» М. Трігуерос отримав жовту картку, а гравець «Андерлехта» Б. Рімер був вилучений з поля на 44-й хвилині. У другому таймі обидві команди зробили кілька вирішальних замін, щоб змінити хід гри.

Х. Паскуаль і С. Чуквуезе з «Вільярреала» були замінені на Г. Морено і Й. Піно відповідно на 58-й хвилині. Андерлехт теж здійснив зміни: Ф. Амузу і Б. Раман були замінені на М. Стройкенса та І. Слімані на тій самій хвилині. На 73-й хвилині обидві команди зробили по три заміни: «Андерлехт» випустив Л. Рефаелова замість М. Ашимеру, а «Вільярреал» випустив Г. Ло Сельсо і Х. Л. Моралеса замість А. Баєни і Н. Джексона відповідно. Вільярреал також замінив М. Трігуероса на Р. Террата. Коли час наближався до кінця матчу, «Андерлехт» ввів у гру М. Н’Діайє та Н. Ангуло замість К. Сарделли та А. Дреєра на 86-й хвилині в останній спробі здобути перемогу. У підсумку матч закінчився внічию 1:1, обидві команди поділили між собою трофеї в цій захопливій і конкурентній зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Андерлехт, Вільярреал — Андерлехт.