Лех — Юргорден — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-10 00:00 9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лех (Познань) і Юргорден (Швеція). ... Лех — Юргорден — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лех (Познань) і Юргорден (Швеція).

Лех - Юргорден - 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаЛех - Юргорден - 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Лех (Познань) — Юргорден (Швеція) — 2:0 (1:0)
Голи: Міліч (39), F. Марчвінські (82)

Предупредження: C. Moros (49), R. Murawski (60), М. Ісхак (67)

Огляд матчу Лех — Юргорден:

Лех Познань і Djurgardens IF зустрілися в захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА на стадіоні Познань. Атмосфера була напруженою, і обидві команди вийшли на поле у всеозброєнні. У першому таймі Лех Познань вийшов вперед на 39-й хвилині, коли А. Міліч забив чудовий гол. Djurgardens IF продовжували насідати, але не змогли прорвати оборону Лех Познань. У другому таймі «Джургарден ІФ» отримав дві жовті картки за К. Мороса, а «Лех Познань» — жовті картки за Р. Муравскі та М. Ісхака. Потім обидві команди зробили заміни: Б. Сабович замінив Х. Фіннделла у складі «Джургарденс ІФ» на 69-й хвилині, а А. Соуза замінив А. Ба Луа у складі «Лех Познань» на 71-й хвилині.

Потім «Лех Познань» зробив ще дві заміни: Ф. Шимчак замінив Ф. Марчвінські на 76-й хвилині, а Djurgardens IF випустив Й. Лофгрена замість К. Морозова. Лофгрена замість К. Мороса на 77-й хвилині. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі. На 82-й хвилині Лех Познань забив свій другий гол у матчі завдяки голу Ф. Марчвінські. Незважаючи на всі зусилля команди «Djurgardens IF», вони не змогли забити другий гол. ІФ «Дьюргардсен» продовжував робити заміни: В. Едвардсен замінив Й. Бергстрема на 83-й хвилині. Бергстрема на 83-й хвилині, а Й. Асоро замінив Х. Радетінаца на тій самій хвилині. Проте, гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь «Лех Познань». Матч був наповнений відмінною футбольною дією, і обидві команди заслуговують на похвалу за свою гру. Перемога «Леха Познані» виводить їх на більш вигідну позицію в лізі, але для «Джургарденс ІФ» це лише невелика невдача. У Лізі Європи УЄФА у них буде ще багато матчів, і у них буде багато можливостей відновити сили і показати себе з кращого боку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Юргорден — Лех, Юргорден — Лех.