Гент — Башакшехір — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-10 00:00 9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Башакшехір (Туреччина). ... Гент — Башакшехір — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Башакшехір (Туреччина).

Гент - Башакшехір - 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаГент - Башакшехір - 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Гент (Бельгія) — Башакшехір (Туреччина) — 1:1 (1:1)
Голи: O. Подарок (35) — S. Okaka (16)

Попередження: D. Turuc (49), A. Touba (83), С. Гурлер (84), E. Belozoglu (90+1)

Огляд матчу Гент — Башакшехір:

«Гент» та «Істанбул Башакшехір» зустрілися в матчі Ліги конференції Європи УЄФА, який відбувся на стадіоні «Геламко Арена». Матч розпочався з великим хвилюванням, оскільки обидві команди прагнули взяти контроль над ситуацією на самому початку. На 14-й хвилині «Істанбул Басакшехір» здійснив першу заміну в матчі: Е. Карзєв замінив Д. Алексича. Через дві хвилини «Істанбул Басаксехір» забив гол С. Окака, приголомшивши вболівальників «Гента». Однак «Генту» не знадобилося багато часу, щоб відповісти: на 35-й хвилині Г. Е. Орбан забив гол, зробивши рахунок 1:1. Перший тайм закінчився за рівної гри обох команд. На початку другого тайму «Істанбул Башакшехір» зробив ще одну заміну, випустивши А. Янузая замість Д. Турука. На жаль для «Істанбул Басакшехір», хід матчу перейшов на користь «Гента», який домінував у володінні м’ячем, але не зміг скористатися своїми можливостями.

На 68-й хвилині «Гент» здійснив три швидкі заміни: М. Фофана, С. Кумс і Г. Е. Орбан вийшли замість М. Самуаза, В. Оджіджа-Офое і Л. Депуатра відповідно. Істанбул Басакшехір здійснив дві заміни: на 75-й хвилині Д. Алексича і С. Окака замінили П. Шиш і Едгар Іє. Час минав, «Істанбул Башакшехір» усе ще становив загрозу, але «Гент» тримався стійко. А. Туба і С. Гурлер отримали жовті картки на 83-й і 84-й хвилинах відповідно. На 85-й хвилині «Гент» зробив ще дві заміни: Х. Куйперс і М. Фернандес-Пардо вийшли замість М. Самуїза і Г. Е. Орбана. Останню заміну в матчі зробив «Істанбул Башакшехір»: на 85-й хвилині М. Арслантас вийшов замість С. Гурлера. Матч завершився з рахунком 1:1, обидві команди заробили по одному очку в груповому етапі Ліги Європи УЄФА. Загалом, це був напружений матч, обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. Однак нездатність «Гента» реалізувати свої шанси може змусити їх шкодувати про втрачені можливості по ходу турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Башакшехір — Гент, Башакшехір — Гент.