Тен Хаг: «Чудово бачити, як МЮ відреагував на провальний матч з «Ліверпулем»

2023-03-11 10:24 Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував перемогу команди в першому матчі 1/8 фіналу Ліги ... Тен Хаг: «Чудово бачити, як МЮ відреагував на провальний матч з «Ліверпулем»

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував перемогу команди в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Бетіса» (4:1).

Ерік тен Хаг, Getty Images

«Ми чудово провели обидва тайми. До перерви команда повинна була забивати три м’ячи, але допустила помилку і розійшлися 1:1.

Мені сподобалося ставлення хлопців. Ми добре працювали з м’ячем, рухалися полем, створили багато моментів. Чудово бачити, як команда відреагувала на провальний матч з „Ліверпулем“. Ми не вперше цього сезону починаємо все с початку. У цієї команди є характер, віддаю їм належне», — цитує тен Хага BBC.

Нагадаємо, що у попередньому матчі чемпіонату Англії «червоні дияволи» поступилися на «Енфілді» з рахунком 0:7.