Спеція — Інтер — 2:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-10 23:45 10 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) та ... Спеція — Інтер — 2:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) та Інтер (Мілан).

Спеція - Інтер - 2:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаСпеція - Інтер - 2:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Спеція (Італія) — Інтер (Мілан) — 2:1 (0:0)
Голи: Д. Мальдіні (55), М’Бала Нзола (87) — Лукаку (83)

Предупредження: Еммануель Гьясі (6), Маттіа Калдара (12), Ніколау (71)

Огляд матчу Спеція — Інтер:

У довгоочікуваному матчі Серії А на стадіоні Альберто Пікко зустрілися «Спеція» та «Інтер». У першому таймі обидві команди намагалися домогтися переваги, але в підсумку закінчили матч безгольовою нічиєю. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Спеції»: Е. Шомуродов і С. Журковскі замінили Д. Мальдіні та А. Екдаля відповідно. Господарям поля не знадобилося багато часу, щоб вийти з глухого кута: на 55-й хвилині Д. Мальдіні, який щойно був замінений, забив гол і вивів «Спецію» вперед. «Інтер» відповів чотирма замінами, випустивши Д. Д’Амброзіо, Х. Мхітаряна, Н. Бареллу та Р. Госенса.

Однак «Спеція» завдала нового удару, коли Р. Лукаку вчинив фол у штрафному майданчику, що призвело до успішного пенальті у виконанні М. Нзоли на 87-й хвилині. Якраз коли здавалося, що «Спеція» здобула перемогу, на 83-й хвилині було призначено пенальті у ворота «Інтера», який спокійно реалізував Р. Лукаку. Останні хвилини матчу були напруженими, «Спеція» утримувала невелику перевагу. На останніх хвилинах «Спеція» зробила останню заміну, випустивши П. Вишневскі замість Д. Мальдіні, який був героєм матчу. У підсумку «Спеція» здобула перемогу з рахунком 2:1. Хоча в «Інтера» було багато можливостей, вони не змогли втілити їх у голи. Спеція, навпаки, скористалася своїми шансами і здобула вирішальну перемогу у своїй кампанії в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Спеція, Інтер — Ювентус.