Зоря — Львів — 3:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 16:00 11 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Львів — 3:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Львів (Львів).

Зоря - Львів - 3:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистикаЗоря - Львів - 3:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Зоря (Луганськ) — Львів (Львів) — 3:1 (1:0)
Голи: Русин (34), Імереков (54), Булеца (70) — V. Bugay (87)

Предупредження: Імереков (28), Нікітюк (39), A. Алібеков (43), E. Герреро (48), Лео Антоніо (53), O. Траоре (65)

Огляд матчу Зоря — Львів:

Футбольний матч між луганською та львівською «Зорею» відбувся на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, зібравши велику кількість глядачів. У матчі Прем’єр-ліги луганська «Зоря» вийшла вперед на 34-й хвилині завдяки голу М. Русина. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь луганської «Зорі». Однак у другому таймі темп та інтенсивність гри зросли. Луганська «Зоря» продовжила свою вражаючу гру, забивши гол від М. Імерекова на 54-й хвилині. Львів’яни чинили опір і зуміли відігратися завдяки голу В. Бугая на 87-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат матчу. Матч не обійшовся без спірних моментів, під час якого було винесено кілька жовтих карток. Так, гравець луганської «Зорі» М. Імереков отримав жовту картку на 28-й хвилині, а Е. Герреро був вилучений на 48-й хвилині. Львів’яни Р. Никитюк і А. Алібеков отримали жовті картки на 39-й і 43-й хвилинах відповідно.

Лео Антоніо отримав жовту картку на 53-й хвилині, а О. Траоре — на 65-й хвилині. Обидві команди провели кілька замін протягом усього матчу, причому львів’янин А. Есеола вийшов замість В. Есеола вийшов замість В. Бугая на 46-й хвилині. Потім відбулися дві заміни у львів’ян на 56-й хвилині: І. Свржняк і А. Мільченко замінили гравців на полі. Луганська «Зоря» також зробила кілька замін: на 66-й хвилині Д. Антюх був замінений на М. Хланя. Потім відбулися ще дві заміни на 75-й хвилині: Д. Мишньов і В. Погорілий вийшли замість В. Чурка та Е. Герреро відповідно. Надалі вони зробили ще дві заміни: К. Дришлюк замінив М. Русина, а О. Хахльов — С. Булеца. У підсумку луганська «Зоря» перемогла з рахунком 3:1, голи забили М. Русин, М. Імереков і С. Булеца. Булеца. Львів боровся щосили, але, незважаючи на всі старання, не зміг відігратися. Матч став чудовим футбольним видовищем, залишивши вболівальників у захваті від таланту і майстерності обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Зоря, Львів — Кривбас.