Баварія — Аугсбург — 5:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 18:53 11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Аугсбург — 5:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Аугсбург (Німеччина).

Баварія - Аугсбург - 5:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаБаварія - Аугсбург - 5:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Баварія (Мюнхен) — Аугсбург (Німеччина) — 5:3 (4:1)
Голи: Канселу (15), Павар (19), Павар (35), Лерой Сане (45), А. Девіс (74) — Мергім Беріша (3), Мергім Беріша (60), Кардона (90+3)

Попередження: Mads Pedersen (18), Маттейс де Лігт (59), Канселу (85)

Огляд матчу Баварія — Аугсбург:

Минулими вихідними на «Альянц Арені» відбувся захопливий матч Бундесліги між «Баварією» та ФК «Аугсбург». У першому таймі «Баварія» вела з рахунком 4:1, але в другому таймі ФК «Аугсбург» продемонстрував свою стійкість, зумівши забити два голи і майже вирвавши перемогу. Матч розпочався з того, що «Аугсбург» продемонстрував свої наміри, забивши гол уже на третій хвилині М. Беріша. Однак «Баварія» швидко відповіла голом Ж. Кансело на 15-й хвилині. На 18-й хвилині М. Педерсену було показано жовту картку, і вже за хвилину Б. Павард забив другий гол у ворота «Баварії». Павард забив другий гол у матчі. Павард був у ударі в першому таймі, забивши свій другий гол на 35-й хвилині, завдяки чому «Баварія» впевнено контролювала ситуацію. Перший тайм закінчився ще одним голом «Баварії», цього разу Л. Сане, і рахунок став 4:1 на користь господарів поля.

У другому таймі ФК «Аугсбург» зробив чотири заміни на самому початку гри, сподіваючись переломити хід матчу. Їхні зусилля окупилися, оскільки на 60-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував М. Беріша. На 59-й хвилині гравець «Баварії» М. де Лігт отримав жовту картку. На 71-й і 72-й хвилинах «Баварія» провела дві заміни, випустивши С. Гнабрі та С. Мане. Ці заміни виявилися вирішальними, оскільки останній забив гол на 74-й хвилині, збільшивши перевагу «Баварії» до 5:2. ФК «Аугсбург» ще не закінчив, і їхні заміни принесли свої плоди на 90-й хвилині, коли І. Кардона забив третій гол. Матч закінчився з рахунком 5:3 на користь «Баварії», на превелике полегшення вболівальників. Цей матч був дуже видовищним, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Мюнхенська «Баварія» виявилася занадто сильною для ФК «Аугсбург», але гості не здавалися і показали себе з найкращого боку. Вболівальники обох команд з нетерпінням чекатимуть матчу-реваншу в наступному сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Баварія, Аугсбург — Шальке.