Легендарний тренер розповів, як росіяни купили суддю

2024-04-25 23:03 Легендарний тренер Гі Ру розповів Le Figaro історію про те, як російський ЦСКА виграв матч Кубка ... Легендарний тренер розповів, як росіяни купили суддю

Легендарний тренер Гі Ру розповів Le Figaro історію про те, як російський ЦСКА виграв матч Кубка УЄФА проти «Осера».

Гі Ру

— Нас пограбував у чвертьфіналі Кубка УЄФА російський московський ЦСКА (поразка в Росії 0:4, перемога в Осері 2:0 у 2005 році). Рефері був куплений. Після першого матчу в мене з’явилися підозри, і в матчі-відповіді я попросив обшукати сумки суддів. Хлопець повертається до мене блідий і каже: «Там чудові годинники з рубінами».

У мене було десять хвилин, аби прийняти правильне рішення. За півроку до цього матчу я вирішив припинити роботу в «Осері», ніхто про це не знав. Якщо я вирішу зателефонувати поліцейським і владі, вони будуть засуджені, я звільню чотирьох німецьких арбітрів і буду хлопцем, який став причиною цього скандалу, але не людиною, яка зіграла 894 матчі в Лізі 1 і вивела клуб до Європи. Я прийняв рішення. Я нічого не сказав. І був ще більшим ідіотом, не вкравши ці годинники, — сміючись, сказав Гі Ру.

Нагадаємо, що у 2005 році російський ЦСКА з Москви виграв Кубок УЄФА.

25.04.2024, 23:03