Герта — Майнц — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 18:53 11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і ... Герта — Майнц — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і Майнц (Німеччина).

Герта - Майнц - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаГерта - Майнц - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Герта (Берлін) — Майнц (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: Дж. Нганкам (18) — Аджорк (57)

Попередження: Чігерчі (22), А. Ханче-Ольсен (52), Тусар (66)

Огляд матчу Герта — Майнц:

Матч між «Гертою Берлін» і «FSV Майнц 05» на берлінському «Олімпіаштадіоні» був захопливим і закінчився внічию 1:1. У першому таймі берлінська «Герта» вийшла вперед завдяки пенальті Дж. Нганкама на 18-й хвилині. Однак радість господарів була недовгою, адже всього за чотири хвилини жовту картку отримав Т. Чігерчі. У другому таймі «Майнц 05» повернувся в гру з новими силами. На 46-й хвилині вони зробили першу заміну: А. Качі вийшов замість А. Мартіна. Лише через шість хвилин А. Ханче-Ольсен заробив жовту картку для своєї команди. Однак «Майнц 05» не зупинився і зумів зрівняти рахунок на 57-й хвилині завдяки голу Л. Ажорка. На 58-й хвилині «Майнц 05» зробив три заміни поспіль. Лі Чже Сун вийшов замість А. Баркока, М. Інгвартсен замінив К. Онісіво, а Д. да Коста зайняв місце С. Відмера на полі.

Берлінська «Герта» зробила перші дві заміни на 64-й хвилині: Т. Чігерчі замінив І. Суньїча, а Ф. Нідерлехнера замінив С. Йоветіч. На 66-й хвилині Л. Тусарт заробив жовту картку для «Герти Берлін». На 72-й хвилині господарі зробили ще дві заміни: М. Ріхтер і Дж. Кенні замінили двох гравців. Ближче до кінця гри обидві команди зробили по одній останній зміні. FSV Майнц 05 випустив Л. Баррейро замість Д. Кора на 80-й хвилині, а «Герта Берлін» замінила Й. Нганкама на Д. Лукебакіо. Гра закінчилася внічию 1:1, обом командам довелося задовольнятися одним очком. Незважаючи на результат, обидві команди можуть пишатися своєю грою цього дня. Берлінська «Герта» повела в рахунку на початку гри, але не змогла втримати перевагу. FSV Mainz 05 проявив неабияку стійкість і наполегливо боровся, щоб повернутися в боротьбу. Нічия залишила обидві команди в Бундеслізі з великими шансами на успіх.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Герта, Майнц — Фрайбург.