Борнмут — Ліверпуль — 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 18:53 11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Ліверпуль — 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Борнмут - Ліверпуль - 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаБорнмут - Ліверпуль - 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Борнмут (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Біллінг (28)

Предупредження: Біллінг (46), Джейдон Ентоні (51)

Огляд матчу Борнмут — Ліверпуль:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Віталіті» «Борнмут» приймав «Ліверпуль» у захопливому поєдинку. На початку першого тайму обидві команди грали з великою інтенсивністю, щоб виграти гру, але саме «Борнмут» зробив ранній прорив. На 28-й хвилині півзахисник «Борнмута» П. Біллінг забив приголомшливий гол і вивів свою команду вперед. Ліверпуль спробував відігратися, але захист Борнмута вистояв і втримав рахунок 1:0 у перерві. На початку другого тайму «Ліверпуль» здійснив тактичну заміну: Х. Елліотт замінив Діого Жоту. Однак за кілька миттєвостей після початку гри гравець «Борнмута» Біллінг отримав жовту картку за фол на гравцеві «Ліверпуля» Елліотті. Гра почала розкриватися, оскільки обидві команди шукали наступний гол. На 65-й хвилині Дж. Мілнер у «Ліверпуля» замінив Т. Александера-Арнольда, а Хендерсон замінив Фабіньо.

Це спричинило серію замін: Д. Нуньєс замінив Р. Фірміно у «Ліверпуля», а Р. Крісті вийшов замість Біллінга у «Борнмута». На 69-й хвилині «Ліверпуль» був близький до того, щоб зрівняти рахунок, але М. Салах не влучив з пенальті, на радість уболівальників господарів. На 75-й хвилині гравець «Ліверпуля» І. Конате отримав жовту картку, і «Борнмут» зробив другу заміну: А. Сміт замінив Р. Ф. Сміта. Сміт замінив Р. Фредерікса. У заключній стадії гри «Борнмут» зробив ще дві заміни: Дж. Лерма замінив Л. Кука, а М. Віна вийшов замість Дж. Ентоні. Ліверпуль також зробив дві заміни: С. Байчетич вийшов замість Ф. Карвальо, а Д. Соланке замінив А. Семеньо. Попри всі спроби «Ліверпуля» відігратися, «Борнмут» вистояв і здобув вражаючу перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні «Віталіті». Ця перемога стала життєво важливою для «Борнмута», оскільки вони піднялися вгору за турнірною таблицею, тоді як надії «Ліверпуля» на перемогу в чемпіонаті були підірвані.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Борнмут, Ліверпуль — Фулгем.