Лестер — Челсі — 1:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 19:00 11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Челсі — 1:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Челсі (Лондон).

Лестер - Челсі - 1:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЛестер - Челсі - 1:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Лестер (Англія) — Челсі (Лондон) — 1:3 (1:2)
Голи: Патсон Дака (39) — Б. Чілуелл (11), Хаверц (45+6), Ковачич (78)

Попередження: Фофана (13), В. Фаєс (19), Марк Кукурелла (31), R. Перейра (51), В. Фаєс (87)

Огляд матчу Лестер — Челсі:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Лестер» приймав «Челсі» на стадіоні «Кінг Пауер». З самого першого свистка обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, зробивши кілька спроб забити гол. Однак першим вдарив «Челсі», коли Бен Чілвелл на 11-й хвилині вразив ворота суперника. «Лестер» спробував відповісти, але захист «Челсі» тримався стійко. Матч тривав із гострими моментами, включно з кількома жовтими картками, виданими суддею. Незадовго до свистка на перерву Кай Гавертц подвоїв перевагу «Челсі» після прекрасної передачі Ріса Джеймса. Лестеру потрібно було показати сильну гру в другому таймі, щоб витягти хоч щось із цього матчу. Але їхні надії були підірвані вже за хвилину після початку матчу, коли «Челсі» випустив Каллума Галлахера замість Жоао Фелікса.

Галлахер вніс свіжий струмінь енергії, і «Челсі» продовжив домінувати в боротьбі в півзахисті. «Лестер» зробив кілька власних замін, але їм не вдалося прорватися через задню лінію «Челсі». Було також кілька спірних моментів, коли два голи «Челсі» були скасовані через офсайд. Проте, «Челсі» врешті-решт поставив крапку в матчі, забивши третій гол від Матео Ковачича на 78-й хвилині. «Лестер» все ж забив втішний гол у кінцівці, завдяки удару Джеймі Варді. На жаль, для «лисиць» це було занадто мало і занадто пізно. Що ще гірше, Вілфред Фаєс отримав другу жовту картку на 87-й хвилині. Загалом, це була домінантна гра «Челсі», який виглядав так само сильно, як і його команда, що виграла титул два сезони тому. З іншого боку, «Лестеру» доведеться швидко перегрупуватися, щоб оговтатися від цієї поразки і продовжити боротьбу за європейські місця в найближчі тижні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Лестер, Челсі — Евертон.