Тоттенгем — Ноттінгем Форест — 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 19:00 11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Ноттінгем Форест — 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Ноттінгем Форест (Англія).

Тоттенгем - Ноттінгем Форест - 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаТоттенгем - Ноттінгем Форест - 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Ноттінгем Форест (Англія) — 3:1 (2:0)
Голи: Кейн (19), Кейн (35), Сон Хин Мін (62) — Джо Ворролл (81)

Попередження: Ренан Лоді (55), (69), Даєр (71), П. Хойбйорг (90+1)

Огляд матчу Тоттенгем — Ноттінгем Форест:

«Тоттенгем» зустрівся з «Ноттінгем Форест» у захопливому матчі на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» у Прем’єр-лізі. Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Тоттенхема», а рахунок повного часу — 3:1. На 4-й хвилині Річарлісон із «Тоттенхема» забив гол, але його було скасовано через офсайд. Однак удача «Тоттенхема» змінилася на 19-й хвилині, коли Гаррі Кейн забив перший гол у матчі. Пізніше, на 35-й хвилині, у ворота «Тоттенхема» було призначено пенальті, який забив Гаррі Кейн. У перерві Ноттінгем Форест зробив дві заміни: Дж. Лінгард і О. Мангала вийшли замість Е. Денніса і А. Айю відповідно.

На 55-й хвилині «Форест» отримав жовту картку, коли був вилучений Р. Лоді. Тоттенгем поставив крапку в матчі на 62-й хвилині, коли Сон Хин-Мін забив третій гол. Ноттінгем Форест зробив ще дві заміни на 67-й хвилині: Р. Фройлер і Б. Джонсон вийшли замість Р. Ятса і К. Вуда відповідно. Тоттенгем отримав дві жовті картки на 69-й і 71-й хвилинах: О. Скіпп і Е. Дір були вилучені відповідно. Ноттінгем Форест зробив останню заміну на 73-й хвилині, коли Н. Вільямс замінив К. Вуда. «Ноттінгем Форест» зумів відігратися на 81-й хвилині, коли забив Дж. Однак цього виявилося замало і запізно. Тоттенгем зробив дві заміни на 84-й хвилині, коли Річарлісон був замінений на Д. Кулусевскі, а Сон Хин-Мін був замінений на Лукаса Моуру. Тоттенгем отримав жовту картку на 90-й хвилині, коли був вилучений П. Хойбйорг. У «Ноттінгем Форест» був шанс скоротити відставання в рахунку, коли їм призначили пенальті в компенсований час. На жаль для них, А. Айю промахнувся з пенальті. На закінчення можна сказати, що «Тоттенгем» показав чудову гру, зумівши вирвати перемогу, незважаючи на пізній натиск «Ноттінгем Форест». Матч продемонстрував одні з найкращих футбольних талантів у Прем’єр-лізі: Гаррі Кейн і Сон Хин-Мін забили по голу. Незважаючи на поразку, «Ноттінгем Форест» продемонстрував стійкість і рішучість, намагаючись повернутися в гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Тоттенгем, Ноттінгем Форест — Ньюкасл.