Евертон — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 19:00 11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Брентфорд (Англія).

Евертон - Брентфорд - 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЕвертон - Брентфорд - 1:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Брентфорд (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Макніл (1)

Предупредження: К. Норгаард (45+1), С. Коулман (61), Дукуре (71), Б. Мбеумо (90+1)

Огляд матчу Евертон — Брентфорд:

У захопливий день Прем’єр-ліги на «Гудісон Парк» зустрілися команди «Евертон» і «Брентфорд». У першій половині матчу домінувала команда «Евертон», яка рано вийшла вперед, коли Д. МакНіл забив гол всього через хвилину після початку матчу. Коли перший тайм підійшов до кінця, «Евертон» майже подвоїв свою перевагу, забивши гол Д. Грея, але його було скасовано за гру рукою. На 45-й хвилині гравець «Брентфорда» К. Норгаард отримав жовту картку, і перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Евертона». У другому таймі «Брентфорд» почав боротьбу, і на 61-й хвилині жовту картку за «Евертон» отримав С. Коулман. Однак «Брентфорд» не зміг скористатися своїми шансами, оскільки захист «Евертона» тримався стійко. Обидві команди зробили заміни, щоб спробувати знайти прорив: на 62-й хвилині «Брентфорд» випустив М. Дамсгорда і М. Йенсена.

А. Дукуре з «Евертона» отримав жовту картку на 71-й хвилині. Брентфорд зробив ще дві заміни на 75-й хвилині: Ф. Оньєка і А. Хіккі вийшли замість К. Норгаарда і Й. Вісса. Евертон також зробив дві заміни, випустивши А. Онану і Т. Девіса на 80-й хвилині. Коли матч наближався до останніх хвилин, «Евертон» зробив останню заміну, замінивши Н. Мопея на Д. Мопея на Д. Грея на 86-й хвилині. Брентфорд також зробив останню заміну, випустивши С. Годдоса замість Р. Генрі на 87-й хвилині. Останні хвилини матчу були напруженими, на 90-й хвилині гравець «Брентфорда» Б. Мбеумо отримав жовту картку. На 90-й хвилині «Евертон» зробив останню заміну, випустивши А. Івобі замість В. Ніколенка. Незважаючи на всі зусилля «Брентфорда», матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Евертона». Це була запекла боротьба двох сильних команд, яка, безсумнівно, запам’ятається надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Евертон, Брентфорд — Лестер.