Сельта — Райо Вальєкано — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 21:30 11 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Райо Вальєкано — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Сельта - Райо Вальєкано - 3:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаСельта - Райо Вальєкано - 3:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Сельта (Віго) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 3:0 (0:0)
Голи: Аспас (51), Ісмаїла Сісс (52), Аспас (85)

Предупредження: Бельтран (11), Комесанья (23), Іван Балліу (45+1), Родрігес (75), Лежен (90+1)

Огляд матчу Сельта — Райо Вальєкано:

Сельта Віго — Райо Вальєкано: Стадіон «Абанка-Балаідос» гудів від хвилювання, коли на поле вийшли команди «Сельта Віго» і «Райо Вальєкано» для участі в матчі Ла Ліги. Вболівальники очікували насиченої гри, обидві команди прагнули перемоги. У першому таймі обидві команди грали на рівних, але голів забито не було. Однак напружена атмосфера відбилася в кількості жовтих карток. Першу з них отримав гравець «Сельти Віго» Ф. Бельтран на 11-й хвилині.

На 23-й хвилині жовту картку отримав гравець «Райо Вальєкано» С. Комесана, а на 45-й хвилині — І. Балліу. Другий тайм розпочався ударно: на 51-й хвилині І. Аспас забив перший гол у матчі за «Сельту Віго». Проте вже за хвилину «Райо Вальєкано» пропустив гол від П. Сісса, забезпечивши «Сельті Віго» комфортну перевагу. Райо Вальєкано спробував переломити хід гри, зробивши кілька замін. Комесана та Сісса замінили У. Лопес і С. Камелло на 59-й хвилині, а І. Балліу був замінений на С. Санчеса, а Р. де Томас на Р. Фалькао на 67-й хвилині. Сельта Віго також внесла зміни до свого складу, замінивши Х. Сеферовича на О. Родрігеса, Л. де ла Торре на Ф. Серві, а Г. Вейгу на Я. Ларсена на 71-й хвилині. Ларсена на 71-й хвилині. Хоча «Сельта Віго» впевнено лідирувала з рахунком 2:0, гра ще не була закінчена. Обидві команди продовжували докладати максимум зусиль, що призвело до ще однієї жовтої картки для «Сельти Віго» на 75-й хвилині, коли О. Родрігес був покараний за фол. Райо Вальєкано зробив останню заміну на 82-й хвилині: І. Палазон був замінений на Х. Позо. Сельта Віго також зробила заміну: на 84-й хвилині К. Перес замінив А. Соларі. Гра закінчилася завершальним ударом гравця «Сельти Віго» І. Аспаса, який на 85-й хвилині зробив рахунок 3:0. Аспас був замінений на Г. Пасьєнсію на 87-й хвилині. На 90-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» Ф. Лежен отримав жовту картку, що ще більше загострило і без того напружену атмосферу матчу. Загалом, матч став захоплюючим протистоянням двох рівних команд, у якому «Сельта Віго» здобула впевнену перемогу над «Райо Вальєкано» з рахунком 3:0. Вболівальники пішли зі стадіону задоволені результатом і з нетерпінням чекали наступної гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Еспаньол — Сельта, Райо Вальєкано — Жирона.