Болонья — Лаціо — 0:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 23:45 11 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Лаціо — 0:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Лаціо (Рим).

Болонья - Лаціо - 0:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаБолонья - Лаціо - 0:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Болонья (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Хюсай (21), N. Moro (24), Фергюсон (34), Весіно (45+1)

Огляд матчу Болонья — Лаціо:

Болонья і Лаціо зіграли в безгольову нічию в матчі Серії А на стадіоні Ренато Далл’Ара. Обом командам не вистачало гостроти перед воротами, що призвело до розчарування вболівальників. Перший тайм закінчився без голів, оскільки обидві команди щосили намагалися створити явні моменти. Гра мала фізичний характер, кілька гравців з обох команд отримали жовті картки. І. Хісадж з «Лаціо» був вилучений на 21-й хвилині, а Н. Моро і Л. Фергюсон з «Болоньї» отримали попередження на 24-й і 34-й хвилинах відповідно. М. Вечіно з «Лаціо» також отримав жовту картку перед самим свистком на перерву.

На початку другого тайму «Болонья» зробила кілька змін: на 57-й хвилині Г. Кіріакопулос вийшов замість Я. Зіркзее. Потім Я. Схаутен був замінений на Г. Меделя, а Н. Моро був вилучений замість Н. Пюхтії, все на 62-й хвилині. Лаціо також зробив заміну на 64-й хвилині: Луїс Альберто був замінений на Т. Башича. Гра тривала в напруженій боротьбі, обидві команди намагалися забити гол. На 80-й хвилині тренер «Болоньї» зробив останню заміну, замінивши М. Абішера на Р. Соріано. На цій же хвилині «Лаціо» зробив другу заміну: Педро замінив М. Канчельєрі. Незважаючи на пізні заміни, жодна з команд не змогла знайти прорив, і гра закінчилася безгольовою нічиєю. Обидві команди прагнутимуть покращити свою форму в наступних матчах чемпіонату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Болонья, Лаціо — Рома.