Валенсія — Осасуна — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 00:00 11 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та ... Валенсія — Осасуна — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Валенсія - Осасуна - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаВаленсія - Осасуна - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Валенсія (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 1:0 (0:0)
Голи: Дж. Клюйверт (74)

Предупредження: Давид Гарсія (3), Хуан Крус (16), Авіла (36), Торро (69), Хьюго Дуро (71), Аймар Ороз (89), Гайя (90+6)

Огляд матчу Валенсія — Осасуна:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Месталья», «Валенсія» та «Осасуна» зійшлися в напруженому поєдинку, в якому обидві команди боролися за перемогу. У першому таймі голів не було, оскільки обидві команди, здавалося, боролися за перевагу в півзахисті, а надійний захист не дозволив жодній з команд вийти з глухого кута. Другий тайм почався ударно: на 58-й хвилині Валенсія випустила С. Кастільєхо замість С. Ліно, намагаючись підсилити атаку. Осасуна швидко відповіла, випустивши Н. Відаля замість К. Авіли на 66-й хвилині.

Саме тоді гра набула агресивнішого тону, напруга з обох сторін була високою. Л. Торро з «Осасуни» отримав жовту картку на 69-й хвилині, а Х. Дуро з «Валенсії» був вилучений з поля на 71-й хвилині. Потім «Валенсія» провела дві швидкі заміни: А. Алмейда замінив Ніко на 72-й хвилині, а потім Я. Клюйверт замінив Т. Коррейю на 82-й хвилині. Саме Дж. Клюйверт, який вийшов на заміну, на 74-й хвилині витонченим ударом розтрощив глухий кут, подарувавши «Валенсії» довгоочікувану перевагу. Осасуна спробувала відповісти двома швидкими замінами, випустивши К. Барху замість Л. Торро і Х. Монкайолу замість А. Ороса, але було занадто пізно. У «Осасуни» був шанс зрівняти рахунок на останній хвилині гри, коли гравець «Валенсії» Х. Дуро призначив пенальті, але його було пропущено, на полегшення вболівальників «Валенсії». Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Валенсії». Гравці «Осасуни» Д. Гарсія, Х. Крус і К. Авіла були вилучені з поля в першому таймі, а Л. Торро і А. Орос отримали жовті картки в другому таймі. Х. Гайя з «Валенсії» був вилучений в останні хвилини гри. Загалом, це був напружений матч, який продемонстрував стійкість і прагнення обох команд до перемоги. У підсумку «Валенсія» вийшла вперед завдяки голу Дж. Клюйверта і набрала важливі три очки, поповнивши свій рахунок у Ла Лізі. Осасуна" буде розчарована поразкою, але, безсумнівно, повернеться сильнішою в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Валенсія, Осасуна — Вільярреал.