Клермон — Ланс — 0:4. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 16:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Ланс — 0:4. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Ланс (Франція).

Клермон - Ланс - 0:4. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаКлермон - Ланс - 0:4. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Клермон (Франція) — Ланс (Франція) — 0:4 (0:3)
Голи: Опенда (30), Опенда (33), Опенда (34), А. Клод-Моріс (76)

Попередження: Нето Борхес (39), Массадіо Хайдара (44), Д. Мачадо (87)

Огляд матчу Клермон — Ланс:

Футбольний матч між командами «Клермон Фут» і «Ленс» у рамках Ліги 1 відбувся на стадіоні «Стад Габріель Монтпід». Це був матч, який продемонстрував повне домінування «Ленса». У перерві рахунок був 0:3, і «Ленс» впевнено контролював ситуацію. Л. Опенда з «Ленса» забив хет-трик протягом перших 34 хвилин гри, забезпечивши своїй команді величезну перевагу. Команда «Клермон Фут» намагалася знайти свою точку опори та створити реальні можливості для взяття воріт. На 39-й хвилині Нето Боржес із команди «Клермон Фут» отримав жовту картку. Перед самою перервою жовту картку отримав і М. Хайдара з «Ленса». Другий тайм розпочався із заміни у складі «Ленса»: М. Хайдара був замінений на Д. Мачадо. Клермон Фут також зробив кілька перших змін, випустивши К. Андрича замість Г. К’єї та Мухаммеда Чама замість Ж. Бела.

Миттю пізніше М. Гоналонс замінив Ж. Гастьєна. На 74-й хвилині «Ленс» зробив ще дві заміни, випустивши А. Фульгіні замість Д. Кости та А. Томассона замість А. Клода-Моріса. Однак саме замінений А. Клод-Моріс знову забив за «Ленс» на 76-й хвилині. Потім А. Маурер був замінений на Б. Діалло в команді «Клермон Фут», а «Ленс» замінив С. Фофану на Ж. Онану. На 81-й хвилині «Ленс» зробив останню заміну: Р. Лабо вийшов замість Л. Опенди, який уже встиг оформити хет-трик. Нарешті, на 87-й хвилині Д. Мачадо з «Ленса» отримав жовту картку. Матч закінчився тим, що «Ленс» забив чотири голи і зберіг «чистий аркуш». Це був домінуючий виступ «Ленса», в якому вони переграли «Клермон Фут» у всіх аспектах гри. Хоча в другому таймі були зроблені деякі заміни, вони не порушили динаміку гри «Ленса», і вони здобули комфортну перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Клермон, Ланс — Анже.