Фулгем — Арсенал — 0:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Арсенал — 0:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Арсенал (Лондон).

Фулгем - Арсенал - 0:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаФулгем - Арсенал - 0:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Фулгем (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:3 (0:3)
Голи: Габріель Магальяйнс (21), Габріель Мартінеллі (26), Едегор (45+2)

Попередження: Едегор (74)

Огляд матчу Фулгем — Арсенал:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні «Крейвен Коттедж», «Фулгем» зустрічався з «Арсеналом». Рахунок у перерві був вражаючим — 3:0 на користь «Арсеналу», і в основний час рахунок не змінився, залишившись на позначці 3:0. Матч розпочався з не зарахованого голу гравця «Арсеналу» А. Робінсона через те, що судді зафіксували офсайд. Однак «Арсенал» не втратив присутності духу, продовжуючи насідати і зумівши забити перший гол у матчі на 21-й хвилині зусиллями Габріеля. Лише за п’ять хвилин Г. Мартінеллі додав перевагу «Арсеналу» ще одним голом. На 45-й хвилині М. Одегаард забив третій гол, довівши перевагу «Арсеналу» до комфортних 3:0 у перерві. У другому таймі «Фулгем» спробував відігратися, щоб врятувати свою гордість, але захист «Арсеналу» тримався стійко, не дозволивши супернику забити жодного гола.

«Арсенал» зробив кілька замін, щоб дати шанс своїм гравцям проявити себе, і це принесло свої плоди, оскільки вони зберегли свою перевагу. На 72-й хвилині «Арсенал» зробив подвійну заміну, випустивши Б. Сака замість Р. Нельсона і О. Зінченка замість К. Тірні. За дві хвилини М. Одегаард отримав жовту картку, але це не вплинуло на результат матчу, оскільки рахунок залишився 3:0. На 76-й хвилині «Фулгем» також зробив заміни: М. Соломон вийшов замість Д. Джеймса, а А. Перейра — замість Х. Вілсона. Потім «Арсенал» зробив ще дві заміни: на 77-й хвилині Л. Троссар замінив Г. Жезуса, а Ф. Вієйра — Г. Мартінеллі. На 80-й хвилині «Арсенал» зробив останню заміну, замінивши Т. Томіясу на Б. Вайта. У той час як «Фулгем» щосили намагався забити, захист «Арсеналу» залишався непохитним, і матч закінчився перемогою «Арсеналу» з рахунком 3:0. Ця перемога вивела «Арсенал» на вищу позицію в турнірній таблиці, а «Фулгему» доведеться перегрупуватися і вчитися на своїх помилках, щоб виграти свій наступний матч. Сильна гра гравців «Арсеналу» дозволила їм здобути перемогу і не дати «Фулхему» забити.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Фулхем, Арсенал — Кр-л Пелас.