Аяччо — Монпельє — 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і ... Аяччо — Монпельє — 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і Монпельє (Франція).

Аяччо - Монпельє - 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаАяччо - Монпельє - 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Аяччо (Франція) — Монпельє (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Сепе Ельє Вахі (68)

Предупредження: Мохамед Юссуф (5), Арно Нордін (32), Саваньє (58), Умар Гонсалес (90+3)

Огляд матчу Аяччо — Монпельє:

У нещодавньому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад Франсуа Коті» вболівальники стали свідками захопливого поєдинку між «Аяччо» і «Монпельє». Обидві команди боролися за життєво важливі очки в турнірній таблиці, тож гра проходила в напруженій боротьбі, про що свідчить рахунок 0:0 у перерві. У першому таймі обидві команди перевіряли на міцність оборону одна одної, і кілька спроб забити гол не увінчалися успіхом. У першому таймі було показано кілька жовтих карток: М. Юссуф з Аяччо і А. Нордін з Монпельє отримали попередження за свої помилки. Другий тайм почався з того, що «Аяччо» здійснив заміну, випустивши М. К. Джитте замість Р. Нурі. Тиск продовжував наростати, і «Монпельє» отримав ще одну жовту картку, коли Т. Саваньє був попереджений за атаку. Незабаром після цього «Монпельє» зробив дві заміни: Е. Вахі та С. Мавідіді вийшли замість В. Хазрі та А. Нордіна відповідно.

Вирішальний момент гри настав на 68-й хвилині, коли «Монпельє» забив блискучий гол, завдяки винятковим навичкам Е. Вахі, який допоміг їм вийти вперед. Аяччо спробував повернутися в гру і ввів у неї нові сили. Вони зробили ще дві заміни: К. Байала і Ю. Белайлі замінили К. Спадануда і М. Сумано. Монпельє також зробив ще одну заміну, замінивши Ф. Мауасса на К. Файада. Аяччо спробував зрівняти рахунок, але захист Монпельє тримався стійко. Аяччо зробив останню заміну: К. Відаль вийшов замість О. Гонсалеса. Гра закінчилася перемогою «Монпельє» з рахунком 1:0 — важливий результат, який дозволив їм піднятися в турнірній таблиці. Однак у матчі сталася остання драма, коли гравець «Аяччо» О. Гонсалес отримав жовту картку. Загалом, це був напружений і захопливий матч, у якому обидві команди продемонстрували відмінну майстерність і рішучість. Вболівальники сподіваються побачити більше подібних матчів у найближчих турах Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аяччо — Монако, Монпельє — Клермон.