Нант — Ніцца — 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Ніцца — 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Ніцца (Франція).

Нант - Ніцца - 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаНант - Ніцца - 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Нант (Франція) — Ніцца (Франція) — 2:2 (1:1)
Голи: Мусса Сіссоко (31), Мостафа Мохамед (88) — Т. Моффі (5), Ю. Ндайішіміє (71)

Попередження: Мутуссамі (29), Мелвін Бард (30)

Огляд матчу Нант — Ніцца:

Нант і Ніцца зіграли захопливий футбольний матч із підсумковим рахунком 2:2 на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено». Гра проходила в рамках змагання Ліги 1, і обидві команди виставили на поле свої найкращі стартові склади. Це був напружений матч, який тримав уболівальників обох команд у напрузі. Перший гол у грі був забитий на п’ятій хвилині, коли Т. Моффі забив за «Ніццу». Нант швидко відповів, забивши на 31-й хвилині завдяки голу М. Сіссоко. Однак «Нант» змарнував чудову нагоду повести в рахунку на 35-й хвилині, коли Л. Блас не реалізував пенальті. У перерві гра залишилася рівною, а в другому таймі обидві команди вийшли на поле з високою інтенсивністю. Ніцца зробила три ранні заміни на 64-й хвилині: Р. Барклі, Б. Буанані. Барклі, Б. Буанані та А. Бека-Бека вийшли замість А. Ремзі, Г. Лаборда і Ж. Лотомби відповідно.

Нант також здійснив дві заміни: М. Симон замінив Мостафу Мохамеда, а П. Чірівелла — Ф. Молле. Результат матчу змінився на користь «Ніцци» на 71-й хвилині, коли Ю. Ндайішіміє забив гол, вивівши гостей уперед. Нант продовжував тиснути і зробив ще дві заміни на 81-й хвилині, випустивши С. Аппуа замість С. Мутуссамі і Жоао Віктора замість Ж. Хаджама. Ніцца також зробила дві заміни, випустивши Х. Будауї замість А. Амрауї і К. Турама замість П. Росаріо. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Нант» зрівняв рахунок завдяки голу Мостафи Мохамеда на 88-й хвилині. Попри те, що обидві команди мали шанси забити, гра зрештою завершилася внічию 2:2. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю хвилювань і драматизму. Вболівальники насолоджувалися тим, що їхні команди грали від душі, залишаючи всі сили на полі. Обидві команди, безсумнівно, будуть прагнути розвинути цей результат у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Нант, Ніцца — Лор’ян.