Верона — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:05 12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Монца (Італія).

Верона - Монца - 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаВерона - Монца - 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Верона (Італія) — Монца (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: Верді (51) — Сенсі (55)

Предупредження: Дієго Коппола (57), Дуда (63)

Огляд матчу Верона — Монца:

Верона і Монца нещодавно зустрілися в матчі Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. Матч вийшов захопливим, обидві команди заробили по одному очку. У перерві рахунок був 0:0, але в другому таймі гра пожвавилася завдяки трьом голам і кільком замінам. «Верона» зробила дві заміни на початку другого тайму, випустивши Г. Маньяні та Й. Каллона замість Ж. Д. Кабала та Ж. Дойга, відповідно. Перша заміна, схоже, принесла свої плоди, коли на 51-й хвилині С. Верді забив гол, завдяки якому. Верді забив гол, завдяки якому «Верона» повела в рахунку. Однак «Монца» не зупинилася на досягнутому і швидко знайшла відповідь. На 55-й хвилині С. Сенсі забив зрівняльний гол у ворота «Монци», довівши рахунок до 1:1. Верона мала шанс повернути собі лідерство, коли Дж. Капрарі забив гол на 60-й хвилині, але його було скасовано через офсайд.

Верона зробила ще дві заміни: Д. Фараоні та А. Гайч вийшли замість Ф. Депаолі та М. Джурича відповідно. Тим часом «Монца» зробила першу заміну на 46-й хвилині, коли С. Бірінделлі замінив Ж. Мачіна. Вони зробили ще дві заміни, випустивши А. Колпані замість С. Сенсі та М. Валоті замість Г. Капрарі на 75-й і 82-й хвилинах відповідно. У другому таймі гра набула гострого характеру: Д. Коппола та О. Дуда отримали жовті картки на 57-й та 63-й хвилинах, відповідно. На 76-й хвилині «Верона» ввела в гру М. Велозо замість С. Верді. У підсумку обидві команди заробили по одному очку, а підсумковий рахунок склав 1:1. Верона і Монца зіграли в захопливий футбол, який продемонстрував таланти обох команд. Результат був справедливим відображенням гри, і обидві команди будуть прагнути розвинути цю гру в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сампдорія — Верона, Монца — Кремонезе.