Фрайбург — Гоффенгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:30 12 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Гоффенгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Фрайбург - Хоффенхайм - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаФрайбург - Хоффенхайм - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Хоффенхайм (Німеччина) — 2:1 (1:0)
Голи: Максиміліан Еггештейн (5), Р. Доан (89) — A. Штіллер (49)

Предупредження: Озан Кабак (52), Ніколас Хьофлер (67), Д. Гейгер (73), Озан Кабак (84), Дж. Брукс (84)

Огляд матчу Фрайбург — Хоффенхайм:

Футбол — це гра сюрпризів, і саме це відчули глядачі на стадіоні Europa-Park Stadion, коли СК «Фрайбург» приймав «Гоффенгайм 1899» у матчі Бундесліги. За рахунку 1:0 у перерві ніхто не був упевнений у тому, що станеться, але напруга була відчутною. На початку гри обидві команди старалися з усіх сил, але вже на п’ятій хвилині М. Еггештайн із СК «Фрайбург» влучив у сітку воріт, задавши тон усьому матчу. Незважаючи на всі зусилля «Хоффенхайма 1899», вони пропустили перший гол у матчі. У перерві рахунок, як і раніше, був на користь СК «Фрайбург» — 1:0, але в другому таймі «Хоффенхайм 1899» помстився. Їм вдалося забити свій перший гол у матчі на 49-й хвилині, а А. Штіллер зрівняв рахунок. Ситуація загострилася на 52-й хвилині, коли гравець «Гоффенгайма 1899» О. Кабак отримав жовту картку. Оскільки обидві команди вели запеклу боротьбу, на 65-й хвилині В. Гріфо був замінений на Р. Саллаї, а на 66-й хвилині Л. Кублер змінив Н. Вайсхаупта.

На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрайбурга» Н. Хофлер, а на 73-й хвилині — гравець «Хоффенхайма 1899» Д. Гайгер. «Гоффенгайм 1899» провів низку замін: Р. Сков, Анжеліно, М. Дамар, Ф. Аслані та У. Тохумку вийшли на 75-й, 76-й, 78-й і 87-й хвилинах. СК «Фрайбург» також здійснив зміни: Л. Холер і М. Грегорич вийшли на заміну замість Чон У Єна і Н. Петерсена на 80-й хвилині. Проте, саме поява Р. Доана, який замінив Й. Кейтеля на 90-й хвилині. Кейтеля на 90-й хвилині, стала вирішальною у грі: на 89-й хвилині гравець забив переможний гол у ворота «Фрайбурга». Удача «Гоффенгайма 1899» змінилася на гірше, коли на 84-й та 87-й хвилинах Дж. Брукс, О. Кабак та А. Штіллер отримали жовті картки. Після цього Кабак отримав червону картку і був вилучений з поля, залишивши команду «Гоффенгайм 1899» у меншості. За рахунку 2:1 на користь СК «Фрайбург» в основний час команда вийшла переможцем із напруженого матчу. Гра продемонструвала найкращі якості цих двох команд і подарувала любителям футболу кілька незабутніх моментів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Фрайбург, Хоффенхайм — Герта.