Ньюкасл — Вулверхемптон — 2:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 20:30 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Вулверхемптон — 2:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Ньюкасл - Вулверхемптон - 2:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаНьюкасл - Вулверхемптон - 2:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Ньюкасл (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 2:1 (1:0)
Голи: Ісак (26), Альмірон (79) — Хван Хі-Чан (70)

Предупредження: Деніел Поденс (44), Нельсон Семедо (58), Ісак (68)

Огляд матчу Ньюкасл — Вулверхемптон:

«Ньюкасл» і «Вулвз» зійшлися в захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк», який тримав уболівальників у напрузі. Гра стала класичним прикладом того, як доля команди може змінитися протягом декількох хвилин у футболі. У той час як «Ньюкасл» почав гру в домінуючій манері та рано вийшов уперед, «Вулвз» повернулися з більшим бажанням і наміром після перерви. Перший гол у матчі відбувся на 26-й хвилині, коли гравець «Ньюкасла» А. Ісак ударом з близької відстані вразив ворота. Д. Поденс отримав жовту картку незадовго до свистка на перерву, що відобразило їхнє розчарування на полі. На початку другого тайму «Вовки» зробили заміну: А. Траоре був замінений на П. Нето. Однак справи у «вовків» почали погіршуватися, оскільки на 58-й хвилині вони отримали ще одну жовту картку за вилучення Н. Семедо. Приблизно в цей же час жовту картку отримав і гравець «Ньюкасла» А. Ісак.

Ньюкасл зробив дві швидкі заміни на 68-й хвилині, де А. Сен-Максімін і М. Альмірон замінили А. Ісака і К. Вілсона відповідно. Вовки також зробили три заміни протягом кількох хвилин: Д. Поденсе, Жонні та Р. Невеш замінили Хван Хі-Чана, Р. Аїт Нурі та Матеуса Нунеша. У драматичному повороті подій «Вовкам» вдалося зрівняти рахунок на 70-й хвилині завдяки блискучому голу Хван Хі-Чана. Однак «Ньюкасл» на цьому не заспокоївся і забив ще один вирішальний гол на 79-й хвилині зусиллями М. Альмірона. Вовки" спробували зрівняти рахунок в останні хвилини гри, але в підсумку зазнали невдачі. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Ньюкасла», на радість домашніх уболівальників. Цей результат приніс таке необхідне полегшення для «Ньюкасла», який щосили намагався знайти форму в лізі. З іншого боку, непослідовна серія «Вулвз» продовжилася, і вони програли ще одну гру, яку могли виграти.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Ньюкасл, Вулверхемптон — Лідс.