Рома — Сассуоло — 3:4. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 21:01 12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Сассуоло — 3:4. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Сассуоло (Італія).

Рома - Сассуоло - 3:4. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаРома - Сассуоло - 3:4. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Рома (Рим) — Сассуоло (Італія) — 3:4 (1:3)
Голи: Н. Залевскі (26), Дібала (51), Г. Вейналдум (90+5) — А. Лорієнте (13), А. Лорієнте (18), Берарді (45+4), Пінамонті (75)

Предупредження: Смоллінг (9), Лопес (50), Матіч (54), Руан (59), Ібаньєс (73), Меді Камара (86)

Огляд матчу Рома — Сассуоло:

На «Стадіо Олімпіко» відбувся захопливий і насичений подіями футбольний матч між командами AS Roma і Sassuolo в лізі Серії А. Рахунок 1:3 на користь «Сассуоло» в перерві змусив уболівальників напружитися, гадаючи, чи зможе «Рома» відігратися. Матч почався з того, що гравець «Роми» К. Смоллінг отримав жовту картку на 9-й хвилині. А. Лауріенте з «Сассуоло» відкрив рахунок у матчі, забивши два голи на 13-й і 18-й хвилинах. Але гравець «Роми» Н. Залевскі зумів відігратися на 26-й хвилині. Однак момент знову перейшов на користь «Сассуоло», коли гравець «Роми» М. Кумбулла отримав червону картку перед самою перервою, і «Сассуоло» був призначений пенальті, який Д. Берарді реалізував у гол. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Роми» — Л. Спінаццола та Е. Бове вийшли на заміну Р. Карсдорп і П. Дибала. І саме Дибала забив на 51-й хвилині, подарувавши «Ромі» надію.

Однак ситуація стала напруженою для «Роми», коли Н. Матіч отримав жовту картку і був замінений на М. Камара на 56-й хвилині. Р. Трессольді із «Сассуоло» також отримав жовту картку і був замінений на М. Ерліча на 64-й хвилині. На 77-й хвилині «Сассуоло» здійснив ще дві заміни: Г. Дефрель і Н. Байрамі замінили А. Лор’єнте і Д. Берарді відповідно. І саме А. Пінамонті збільшив перевагу «Сассуоло», забивши гол на 75-й хвилині. На 78-й хвилині «Рома» зробила ще дві заміни: К. Вольпато і Т. Абрахам вийшли замість Н. Залевскі та Я. Майхржака. М. Камара отримав жовту картку на 86-й хвилині, а гравець «Сассуоло» Рожеріо замінив Р. Марчіцца на 88-й хвилині. В останні хвилини матчу Г. Вейналдум забив гол за «Рому» на 90-й хвилині, але було надто пізно — «Сассуоло» вийшов переможцем із рахунком 3:4. Цей матч виявився захопливим для футбольних уболівальників, з безліччю поворотів і розв’язок упродовж усієї гри. Перемога «Сассуоло» над «Ромою» забезпечила команді життєво важливі очки, а поразка «Роми» підкреслила необхідність поліпшення гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Рома, Сассуоло — Спеція.