Вільярреал — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 21:30 12 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Вільярреал - Бетіс - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаВільярреал - Бетіс - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 1:1 (0:1)
Голи: Піно (55) — Іглесіас (38)

Попередження: Гвідо Родрігес (6), Джерард Морено (40), Баена (64), Пау Торрес (76)

Огляд матчу Вільярреал — Бетіс:

Матч Вільярреал — Реал Бетіс був напруженим поєдинком між двома талановитими командами. Перший тайм почався повільно, «Реал Бетіс» домінував у володінні м’ячем і демонстрував сильні оборонні навички. На 6-й хвилині Г. Родрігес отримав жовту картку за грубу атаку. «Реал Бетіс» вийшов уперед на 38-й хвилині завдяки фантастичному голу Б. Іглесіаса, який продемонстрував чудове самовладання у штрафному майданчику. Вільярреал відповів жовтою карткою Г. Морено всього через дві хвилини. У перерві рахунок залишився 1:0 на користь «Реал Бетіс». Однак у другому таймі «Вільярреал» вийшов уперед і на 55-й хвилині забив вирішальний м’яч у ворота суперника завдяки голу Ю. Піно. Потім обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. Реал Бетіс випустив П. Акуоку замість Г. Родрігеса, а Вільярреал замінив М. Трігуероса на А. Баєну.

Друга заміна «Вільярреала» швидко обернулася невдачею, так як Баена отримав жовту картку всього через кілька миттєвостей після виходу на поле. Реал Бетіс зробив третю заміну: А. Перес замінив Хуанмі. Вільярреал відповів двома власними замінами, замінивши І. Піно на Х. Л. Моралеса і А. Педрасу на А. Морено. Морено. Після цього матч став гострішим, і на 76-й хвилині гравець «Вільярреала» П. Торрес отримав жовту картку. Після цього «Реал Бетіс» зробив одразу дві заміни: Б. Іглесіаса замінив Вілліан Хосе, а А. Руїбаль вийшов замість І. Сабалі. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, Луїс Енріке отримав жовту картку за необережну атаку. Потім «Вільярреал» зробив дві останні заміни: Р. Терратс вийшов замість Н. Джексона, а Г. Ло Сельсо — замість Г. Морено. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди доклали максимум зусиль. Реал Бетіс буде розчарований тим, що не втримав перевагу, але Вільярреал буде задоволений своєю грою в другому таймі. Estadio de la Cerámica став свідком захопливого матчу Ла Ліги між двома рівними суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Вільярреал, Бетіс — Мальорка.