Вольфсбург — Уніон — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 22:30 12 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Уніон — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Вольфсбург - Уніон - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаВольфсбург - Уніон - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 1:1 (0:0)
Голи: Патрік Віммер (84) — Йосип Джуранович (71)

Предупредження: Хедіра (6), М. Торсбі (14), Себастьян Борнау (73), Діого Лейте (75), Кевін Беренс (90+4)

Огляд матчу Вольфсбург — Уніон:

«Вольфсбург» і «Уніон Берлін» зустрілися в драматичному матчі на стадіоні «Фольксваген Арена» в Бундеслізі. Незважаючи на безгольовий перший тайм, обидві команди виклалися на повну в другому таймі, в якому було багато подій і хвилювань. Матч почався з перших жовтих карток: на шостій хвилині був вилучений Р. Хедіра з «Уніон Берлін», а на чотирнадцятій хвилині — М. Торсбі з тієї ж команди. Перша заміна в матчі відбулася на 62-й хвилині: «Уніон Берлін» випустив Т. Баумгартля замість Д. Доехи, а також Ж. Руссільона замість Н. Гіссельманна і П. Сегена замість Р. Хедіри. «Вольфсбург» також зробив заміну на 64-й хвилині, замінивши Ж. Вітра на Л. Нмечу. На 72-й хвилині у ворота «Уніон Берлін» було призначено пенальті, але удар припав у стійку, на розчарування команди гостей.

Дії продовжилися: на 73-й хвилині С. Борнаув із «Вольфсбурга» отримав жовту картку, а за дві хвилини був вилучений Д. Лейте з «Уніон Берлін». На 77-й хвилині «Уніон Берлін» провів ще одну заміну: А. Лайдуні замінив Я. Хаберера. ВФЛ Вольфсбург зробив три заміни поспіль на 81-й і 82-й хвилинах, випустивши Ю. Герхардта замість Р. Баку, Пауло Отавіо замість Я. Камінські та М. Сванберга замість П. Віммера. На 82-й хвилині К. Фішер замінив К. Паредеса, а на 85-й хвилині С. Беккер. Беккер замінив К. Беренса у складі «Уніон Берлін». Останні хвилини матчу були сповнені напруження та драматизму: К. Беренс з «Уніон Берлін» отримав жовту картку в компенсований час. Однак матч закінчився внічию 1:1 завдяки голу П. Віммера за «Вольфсбург» на 84-й хвилині. Загалом, це був напружений і насичений подіями матч, у якому обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Незважаючи на нічию, і VfL Wolfsburg, і Union Berlin виклалися на повну і можуть пишатися своїми зусиллями на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Вольфсбург, Уніон — Айнтрахт.