Ювентус — Сампдорія — 4:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 23:45 12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Сампдорія — 4:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Сампдорія (Генуя).

Ювентус - Сампдорія - 4:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаЮвентус - Сампдорія - 4:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Ювентус (Турин) — Сампдорія (Генуя) — 4:2 (2:2)
Голи: Бремер (11), Рабьо (26), Рабьо (64), M. Soule (90+4) — Томмазо Аугелло (31), Джуричич (32)

Попередження: Рінкон (39), Н. Фаджолі (58)

Огляд матчу Ювентус — Сампдорія:

У матчі Серії А на стадіоні «Альянц» «Ювентус» здобув вирішальну перемогу над «Сампдорією» з рахунком 4:2. Хоча в перерві рахунок був рівним — 2:2, «Ювентус» вийшов уперед у другому таймі. Матч розпочався з голу Бремера на 11-й хвилині. Сампдорія швидко відповіла на 31-й хвилині голом Т. Ауджелло, а всього за хвилину Ф. Джуричич вивів Сампдорію вперед. Однак «Ювентус» знову вирівняв становище, коли А. Рабіо забив гол на 26-й хвилині. На 39-й хвилині «Сампдорія» отримала жовту картку, і обидві команди пішли в роздягальню за рівного рахунку 2:0. Другий тайм почався із замін з боку обох команд. Ювентус випустив Е. Барренечеа і Л. Бонуччі замість М. Локателлі і Х. Куадрадо відповідно, а Сампдорія випустила Джезе і Н. Мурру замість Джуричича і Ауджелло.

На 58-й хвилині Н. Фаджіолі з «Ювентуса» отримав жовту картку, але це не забарилося позначитися на грі господарів. На 64-й хвилині Рабіо забив свій другий гол у матчі, вивівши «Ювентус» уперед. На 69-й хвилині у ворота «Ювентуса» було призначено пенальті, але Д. Влахович не влучив у ціль. Обидві команди зробили більше замін протягом матчу, Сампдорія випустила Б. Нуйтінка і Л. Малагріду замість Паолетті і Рінкона на 76-й і 82-й хвилинах відповідно. Ювентус випустив Д. Ругані і Ф. Гатті замість Бремера і Де Скільо на 84-й і 87-й хвилинах відповідно. В останні хвилини матчу «Ювентус» закріпив свою перемогу голом М. Суле на 90-й хвилині, завершивши матч із рахунком 4:2. Цей матч продемонстрував стійкість «Ювентуса» перед обличчям труднощів, і вони сподіватимуться використати цей імпульс для того, щоб піднятися вище в таблиці Серії А. У наступному матчі Сампдорія постарається оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Ювентус, Сампдорія — Верона.