Атлетик — Барселона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-13 00:00 12 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Барселона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Барселона (Іспанія).

Атлетик - Барселона - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаАтлетик - Барселона - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Атлетик (Більбао) — Барселона (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Рафінья (45+1)

Предупредження: Вільямс (30), Роберто (76), Ойєр Саррага (87)

Огляд матчу Атлетик — Барселона:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги клуб «Атлетік» приймав «Барселону» на стадіоні «Сан-Мамес Баррія». У перерві матчу рахунок був 0:1 на користь «Барселони», а Рафінья забив гол у ворота гостей незадовго до кінця першого тайму. На початку другого тайму «Атлетік» зробив дві швидкі заміни на 64-й хвилині: Рауля Гарсію замінив Ікер Муніаїн, а Мікеля Весгу — Ойєр Заррага. Чотири хвилини потому «Барселона» також зробила заміну: Ферран Торрес замінив Франка Кессі. По ходу матчу обидві команди продовжували битися на полі. На 70-й хвилині «Атлетик» зробив третю заміну: замість Юрі Берчіче на поле вийшов Мікель Балензіага. На 76-й хвилині «Барселона» отримала жовту картку — попередження отримав Серхі Роберто.

На 83-й хвилині «Барселона» провела другу заміну в матчі: Френкі де Йонг вийшов замість Ансу Фаті. Через хвилину «Барселона» зробила і третю заміну: Рафінья замінив Марка Алонсо. На 84-й хвилині «Атлетік» зробив дві швидкі заміни: Андер Беренгер замінив Горку Гурузету, а Оскар де Маркос — Андера Капу. На останніх хвилинах матчу «Атлетік» думав, що забив гол, коли Іньякі Вільямс опинився в сітці воріт. Однак гол було скасовано через гандбол. На 90-й хвилині «Барселона» зробила четверту й останню заміну в матчі: Гаві замінив Алехандро Аларкона. У підсумку матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Барселони». Незважаючи на те, що обидві команди виклалися на повну, саме «Барселона» вийшла вперед, а гол Рафіньї став вирішальним у кінцівці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вальядолід — Атлетик, Барселона — Реал.